1. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte          w porządku niedzielnym i po każdej Mszy błogosławieństwo ziół    i kwiatów.
  2. W piątek odpust przy kaplicy Boga Ojca. Uroczysta Msza Święta o godz. 17.00, której będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Mirosław – proboszcz z Baligrodu. Panów z OSP proszę o przygotowanie ołtarza polowego i asystę podczas Mszy odpustowej. Panie z „Chałupek” proszę o przygotowanie kwiatów przy ołtarzu polowym.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 8.00 i 11.30, we wtorek i w środę o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – we wtorek o 19.00 i w piątek o 17.00; w Roztokach Dolnych –              w poniedziałek i w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w środę  i w czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  4. Na sobotę, 17 września jest planowana jednodniowa pielgrzymka na Jasną Górę i do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie. Koszt od osoby to 100 zł. Zapisy w zakrystii do 4 września.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Lucyna Kurek, Joanna Urban, Monika Mordarska; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Pelc.

– poniedziałek o 8.00: + Zofia, + Tomasz Zabawscy

o 11.30: + Stanisław Osękowski

– wtorek o 18.00: + Józefa Skowrońska – intencja od wnuczki Sylwii

– środa o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– niedziela o 8.00: + Jan Owsianik

o 11.30: + Katarzyna, + Stanisław Gawłowscy, + Kazimierz Owsianik

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– wtorek o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Teresy i Bronisława Siekaniec

– piątek o 17.00: 1. Za parafian

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Barańskich i Czerenkiewicz

3. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny

– poniedziałek o 10.00: + Michał Kaczmar – intencja od brata Jana z żoną

– niedziela o 10.00: + Michał Kaczmar – intencja od Krystyny i Wiesława Kaczmar

– środa o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Haliny i Sylwestra Dwojak

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Aleksandry i Wiesława Kilareckich

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Grażyny i Zdzisława Bober

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia oraz dobrego wypoczynku wakacyjno-urlopowego.