1. Zakończyliśmy malowanie wewnątrz kościoła parafialnego. Dziękuję Panom: Marcinowi Szeliga, Bogumiłowi Herbetko, Kamilowi Pastuszak za wykonanie tego dzieła oraz za pomoc też Panu Ryszardowi Mołczan. Panowie wykonali prace bez wynagrodzenia, jak mówią na chwałę Boga. Bardzo dziękuję za liczne przybycie parafian na sprzątanie kościoła po  malowaniu i za pomoc w noszeniu wszystkiego do kościoła. Niech Dobry Bóg wszystkim za to stokrotnie wynagrodzi. Dziękuję też Panom z OSP za przygotowanie ołtarza polowego i za asystę podczas wczorajszego odpustu przy kaplicy Boga Ojca.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Piusa X, we wtorek NMP Królowej, w czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła, w sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  3. W sobotę, 23 września planowana jest jednodniowa pielgrzymka     z naszej parafii na Jasną Górę i do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie. Koszt od jednej osoby to 100 zł. Proszę o zapisywanie się na pielgrzymkę w zakrystii po Mszach Świętych podając PESEL w celu ubezpieczenia i kontakt telefoniczny.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i piątek o 18.00 oraz w sobotę o 16.00 z obrzędem sakramentu chrztu świętego; w kaplicy Boga Ojca – we wtorek, środę i czwartek o 18.00; w Roztokach Dolnych  – w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek o 17.00 i w sobotę o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Justyna Pelc, Iwona Turkosz, Magdalena Święch; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Kaczmar.

– poniedziałek o 18.00: + Jan Kaczmar – intencja od wnuka Marcina z rodziną

– piątek o 18.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od wnuków Eweliny i Patryka

– sobota o 16.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

– niedziela o 8.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Piotra Wilczyńskich z okazji 35 rocznicy ślubu – intencja od dzieci i wnuczka