1. W środę święto św. Bartłomieja Apostoła, a w piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  2. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w środę, czwartek         i piątek o 18.00 oraz w sobotę o 15.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa; w kaplicy Boga Ojca – w środę i piątek o 19.00;          w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00; w Cisowcu –             w czwartek o 17.00 i w sobotę o 18.00.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Monika Ukleja, Jolanta Kawałek, Elżbieta Obrzut; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Dariusza Sawka.
  4. Intencje zamówione na poniedziałek i wtorek będą odprawione poza parafią.

– środa o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od siostrzenicy Bernadety z rodziną

– czwartek o 18.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Renaty i Leszka Przybyłowskich

– piątek o 18.00: + Aniela Osękowska, + Małgorzata Worona

– sobota o 15.00: W intencji nowożeńców

– niedziela o 8.00: + Józefa Skowrońska – intencja od córki Bernadety z rodziną

o 11.30: + Maria, + Jan Lassak

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– środa o 19.00: + Henryk Burczak – intencja od córki Małgorzaty z mężem

– piątek o 19.00: + Henryk Burczak – intencja od Małgorzaty Szwaja z Muszyny

– niedziela o 10.00: + Anna Choma w 25 rocznicę śmierci

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Anny i Wojciecha Masłyk

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Iwony i Marka Irzyńskich

6. Wszystkim życzę miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia oraz dobrego wypoczynku wakacyjno-urlopowego.