1. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek św. Augustyn, we wtorek św. Jan Chrzciciel we wspomnienie Jego męczeństwa, w piątek bł. Bronisława.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Zachęcam do spowiedzi szczególnie dzieci i młodzież przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od g. 9.00.
  4. W sobotę zapraszam do kościoła parafialnego o g. 18.00 na nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
  5. Za tydzień w niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od środy do soboty o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek i wtorek o 18.00 oraz w środę i czwartek o 19.00; w Roztokach Dolnych  –  w poniedziałek, wtorek i piątek o 17.00 oraz w sobotę o 15.00     z obrzędem sakramentu małżeństwa; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Renata Wajda, Bogusława Mycio, Agata Stemberska, Bożena Stemberska; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Mirosława Skibę.

– środa o 18.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Tobiasza, Anety i Piotra Andrychowicz

– czwartek o 18.00: + Józef Herbetko w 12 rocznicę śmierci

– piątek o 18.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Marii i Bronisława Barańskich

– sobota o 18.00: Za parafian i w intencjach nowennowych