1. W liturgii tego tygodnia czcimy: w poniedziałek – NMP Królową, we wtorek – bł. Władysława Findysza, w środę – św. Bartłomieja, w czwartek – św. Ludwika, w piątek – NMP Częstochowską, w sobotę – św. Monikę. W piątek ze względu na Uroczystość NMP Częstochowskiej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. W najbliższą niedzielę, 28 sierpnia, w Polańczyku odbędą się Archidiecezjalne i Wojewódzkie Dożynki. Początek uroczystości o godz. 10.00.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: ; od poniedziałku do piątku o godz. 18.00; w Roztokach Dolnych: w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 18.00.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Leszek Przybyłowski, Grzegorz Urban i Sylwester Chorzępa; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak i Anna Bończak.
  5. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby kościoła, które złożyli Państwo: Sylwia i Zenon Gawłowscy, Józef Zabawski, Joanna i Grzegorz Podgórscy.
  6. W tym tygodniu przypada:
    – w środę: 3 rocznica ślubu Renaty i Dariusza Antolak
    o 11.30: W intencji tegorocznych absolwentów Szkoły
    Podstawowej i Gimnazjum
    Roztoki D. o 10.00: + Antoni Marczyk w 17 rocznicę śmierci
  8.  Pozdrawiam wszystkich odpoczywających i życzę im przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku. Życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa przekazuję solenizantom i jubilatom tygodnia. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia. Zmarłych w tym tygodniu: Władysława Podgórskiego i Mamusię Pani Anny Kaczmar polećmy Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…