1. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024 Mszą Świętą w kościele parafialnym o 8.30. Zapraszam nie tylko dzieci i młodzież z nauczycielami, ale także rodziców.
  2. W piątek przypada Święto Narodzenia NMP – MB Siewnej. W tym dniu będziemy dziękować Bogu za zbiory i modlić się o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników. W piątek też odpust w parafii Bezmiechowa i Średnia Wieś. Z racji tego święta w niedzielę za tydzień błogosławieństwo ziarna do siewu.
  3. Za tydzień w niedzielę, 10 września wielka Uroczystość w naszej Ojczyźnie i Archidiecezji – Beatyfikacja Rodziny Ulmów i ich dzieci, w tym dziecka nienarodzonego w Markowej. To pierwsze takie wydarzenie w historii Kościoła Katolickiego.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 8.30, w środę i czwartek o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek o 18.00, w środę i czwartek o 19.00 oraz w piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych  – w poniedziałek i piątek o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00. We wtorek nie będzie Mszy Świętej w parafii ze względu na moją wizytę u lekarza. Intencja z wtorku w Roztokach Dolnych będzie odprawiona dzień wcześniej w Roztokach Dolnych o 17.00, a intencja z kaplicy Boga Ojca będzie odprawiona w Cisowcu 14 października o 17.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Zofia Siekaniec, Eugenia Bończak, Małgorzata Kaczmar; o wykoszenie trawy na całym cmentarzu proszę Panów: Radosław Bujnowicz, Grzegorz Urban, Sylwester Chorzępa, Marcin Szeliga, Andrzej Kliszcz, Zbigniew Podgórski, Krzysztof Smyk, Józef Pawłowski, Edward Bober, Grzegorz Bober; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Kaczmar.

– poniedziałek o 8.30: O Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły

– środa o 18.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od syna Józefa z rodziną

– czwartek o 18.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od syna Józefa z rodziną

– niedziela o 8.00: + Anna, + Władysław Raszewscy – intencja od córki Krystyny