1. W czwartek Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. W naszej parafii Główny Odpust Parafialny. Sumę odpustową o 11.00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Neoprezbiter Dawid Orzechowski, wikariusz z Błażowej, a pochodzący ze Średniej Wsi. W tym dniu będzie jeszcze jedna Msza Święta w kościele parafialnym o 18.00.
  2. Za tydzień w niedzielę modlimy się za pracowników mediów katolickich i składka przeznaczona będzie na Archidiecezjalne Radio FARA.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w czwartek o 11.00    i o 18.00 oraz w piątek o 18.00; w kaplicy Boga Ojca –  w poniedziałek o 18.00, we wtorek o 19.00 i w środę o 18.00;       w Roztokach Dolnych  – w poniedziałek i piątek o 17.00; w Cisowcu – w środę o 17.00 i w sobotę o 18.00.
  4. Mieszkańcom Cisowca bardzo dziękuję za wyczyszczenie i pomalowanie całego ogrodzenia na tamtejszym cmentarzu. Niech dobry Bóg wszystkim hojnie wynagrodzi i błogosławi!
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Aneta Biernasiewicz, Marzena Kępczyk i Bogumiła Pelc (sprzątający nie kupują kwiatów, tylko się dokładają, bo będzie dekoracja kościoła na odpust); w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Bończak.

– czwartek o 11.00: 1. Za parafian

2. + Maria Piekutowska

3. + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Elżbiety i Sebastiana Klus

o 18.00: + Stanisław, + Kazimierz, + Katarzyna Gawłowscy

– piątek o 18.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od syna Zygmunta z rodziną

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Anna Wronowska w 9 miesiąc od śmierci

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 18.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od Jolanty i Franciszka Łuczejko

– wtorek o 19.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Lidii i Artura Andrychowicz

– środa o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– poniedziałek o 17.00: + Jan Kaczmar – intencja od syna Wiesława z żoną

– piątek o 17.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od Anny i Józefa Choma z rodziną

– niedziela o 10.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od Bronisławy i Bronisława Choma

– środa o 17.00: + Jan Kaczmar – intencja od wnuków: Dawida, Kacpra, Natalii, Zuzi i Karola

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Joanny i Marka Sobczak z Warszawy

7. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli i wszelkich łask             w rozpoczynającym się tygodniu.