1. W środę w naszej parafii główny odpust parafialny – Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. Suma odpustowa o 11.00 i jeszcze jedna Msza Święta o 18.00. Panów z OSP bardzo proszę o asystę podczas sumy.
  2. W sobotę autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę i do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie. Wyjazd sprzed remizy o 4.00. Są jeszcze wolne miejsca. Mieszkańców Cisowca zapraszam na Mszę niedzielną w niedzielę do kościoła parafialnego.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o 18.00, w środę o 11.00 i 18.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek o 19.00; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00; w Cisowcu –    we wtorek, w czwartek i piątek o 17.00.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Sylwester Roś     i Kamila Roś z domu Stemberska – zapowiedź I.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Justyna Kawałek, Edyta Kawałek, Bernadeta Pelc; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Kaczmar.
  6. Dziękuję Panom za pace przy kościele i plebani w czwartek. A byli to Panowie: Krzysztof Wołoszyn, Bogumił Herbetko, Józef Pietrów, Stanisław Owsianik, Piotr Owsianik, Dawid Owsianik, Krzysztof Siekaniec, Karol Siekaniec.

– poniedziałek o 18.00: + Stanisława, + Aniela, + Ewa, + Michał Wozderewicz

– wtorek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– środa o 11.00: 1. Za parafian

2. + Józefa Skowrońska – intencja od Jolanty i Henryka Kawałek

3. + Adolf Woźny, + Józef Herbetko

o 18.00: + Maria Piekutowska w rocznicę śmierci

– czwartek o 18.00: + Ryszard, + Katarzyna, + Piotr Podgórscy – intencja córki Danuty z rodziną

– piątek o 18.00: + Józefa Skowrońska – intencja od rodziny Kordasów

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Zofia Mazurkiewicz

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Henryk Burczak – intencja od Eweliny z rodziną

– niedziela o 10.00: + Władysława Galant w rocznicę śmierci

– wtorek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od KGW w Cisowcu

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Danuty i Stanisława Trześniowskich

– piątek o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od żony Janiny

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.