1. Bardzo dziękuję Panom z OSP za uporządkowanie terenu koło kościoła i plebanii przed odpustem parafialnym. Dziękuję również Paniom: Marii Mycio i Justynie Pelc za udekorowanie kościoła na odpust. Pani Dyrektor i Nauczycielom za przybycie z uczniami naszej szkoły na uroczystość odpustową ze sztandarem szkoły, ministrantom. Panom: Organiście i Kościelnemu z Małżonką oraz wszystkim za liczny udział w sumie odpustowej. Szczególne podziękowania dla Pana Stanisława Lassaka za uszanowanie dnia odpustu przez udział w nim w stroju góralskim. To jest wyraz głębokiej wiary i szacunku! Niech dobry Bóg wszystkim hojnie wynagrodzi!
  2. W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży, w czwartek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w sobotę wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny.
  3. W sobotę rano o godz. 3.30 sprzed Remizy wyruszy z naszej parafii autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę i do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. W tym dniu na Jasnej Górze odprawię Mszę Św. za wszystkich parafian i uczestników pielgrzymki. W sobotę nie będzie Mszy Świętej w Cisowcu – zapraszam w niedzielę do Mchawy lub do Roztok Dolnych.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, środę i piątek o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – we wtorek i czwartek o 18.00; w Roztokach Dolnych  – w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek o 17.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Kazimiera Kochan, Agnieszka Owsianik, Henryka Wołoszyn; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Bończak.

– poniedziałek o 18.00: + Czesław Borowy w 2 rocznicę śmierci – intencja od syna Tadeusza z rodziną

– środa o 18.00: + Jan Kaczmar – intencja od Reginy Wadyl z rodziną

– piątek o 18.00: + Anna Woźna – intencja od Marty i Jarka Potoczek

– niedziela o 8.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od syna Czesława z rodziną

o 11.30: + Zofia Mazurkiewicz w 32 rocznicę śmierci

Kaplica Boga Ojca

– wtorek o 18.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Elżbiety i Tadeusza Bończak

– czwartek o 18.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Piotra Raczkowskiego z rodziną

– poniedziałek o 17.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od rodziny Ziatyk

– środa o 17.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Czesławy i Zygmunta  Filipiak

– czwartek o 17.00: + Jan Kaczmar – intencja od brata Tomasza z rodziną

– piątek o 17.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od Krystyny i Ryszarda Opar

– niedziela o 10.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od Zofii i Ryszarda Syma

– wtorek o 17.00: + Zofia, + Piotr Stemberscy – intencja od Wioletty i Krzysztofa Siekaniec

7. Wszystkim życzę smacznego rosołu, błogosławionej niedzieli  i wszelkich łask Bożych w rozpoczynającym się tygodniu.