1. W piątek Uroczystość odpustowa ku czci św. Michała Archanioła w Roztokach Dolnych. Sumę odpustową o godzinie 17.00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Kanonik Tomasz – proboszcz z Berezki. Zapraszam wszystkich parafian na tę uroczystość.
  2. W tym tygodniu patronują nam też: we wtorek święci męczennicy Kosma i Damian, w środę św. Wincenty a Paulo, w czwartek św. Wacław, w sobotę św. Hieronim.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczęcie nabożeństw różańcowych  i w ramach niedzieli adoracyjnej po każdej Mszy Świętej zamiast kazania odmówimy modlitwę różańcową. Nabożeństwo różańcowe w kościele parafialnym w pozostałe niedziele po sumie, a w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej. W Roztokach Dolnych proszę odmawiać różaniec po Mszy Świętej, a w Cisowcu przed Mszą Świętą.
  4. W przyszłą niedzielę też zmiana tajemnic różańcowych, a dzieci z klasy III przygotowujące się do I Komunii Świętej po sumie otrzymają swoje różańce. Razem z dziećmi zapraszam rodziców tych dzieci. Za tydzień też odpust w Lesku – suma odpustowa o 11.00.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – we wtorek, środę       i czwartek o 17.00; w kaplicy Boga Ojca – we wtorek i czwartek o 18.00; w Roztokach Dolnych  – w poniedziałek, środę o 16.00 oraz w piątek o 17.00; w Cisowcu – w poniedziałek i w sobotę o 17.00. W Cisowcu w sobotę nowenna do św. Jana z Dukli.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Eugenia Szeliga, Eugenia Podgórska, Adriana Podgórska; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Marczyk.

– wtorek o 17.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od rodziny Pleśniewskich

– środa o 17.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Prezesów Stowarzyszenia „NASZE DZIECI”

– czwartek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od syna Pawła z rodziną

– niedziela o 8.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od Elżbiety Lubińskiej

o 11.30: + Katarzyna, + Piotr, + Ryszard Podgórscy

Kaplica Boga Ojca

– wtorek o 18.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Zofii i Ryszarda Turkosz

– czwartek o 18.00: + Józefa Majda

– poniedziałek o 16.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od Marii i Edwarda Pelc

– środa o 16.00: + Michał Peczinka w 1 rocznicę śmierci

– piątek o 17.00: 1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Braci i ich rodzin z Róży św. Michała Archanioła w Roztokach Dolnych i Mchawie oraz za wszystkich parafian

2. + Jan Kaczmar – intencja od Izabeli Kaczmar z rodziną

– niedziela o 10.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od Krystyny i Wiesława Kaczmar

– poniedziałek o 17.00: + Janina, + Marian Siuciak

– sobota o 17.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla doktora Adama Chybiło i jego rodziny

8. W czwartek odbył się pogrzeb śp. Stanisława Siekaniec. Jego i zmarłych z naszych rodzin polećmy Bożemu miłosierdziu.