1. Dziś rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach: w niedziele po sumie, w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej. Za odmówienie różańca        w kościele, kaplicy czy w rodzinie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W poniedziałek wspomnienie  Świętych Aniołów Stróżów, w środę św. Franciszka z Asyżu, w czwartek św. Faustyny Kowalskiej,       w sobotę NMP Różańcowej.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą, chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 9.00.
  4. W sobotę nabożeństwo do św. Jana Pawła II o 17.00 w kościele parafialnym.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 17.00; w Roztokach Dolnych  – w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek i w sobotę  o 16.00.
  6. W dniu 14 października (sobota) planowana jest Pielgrzymka do Markowej i Jodłówki. Koszt od jednej osoby to 40 zł. Zapisy w zakrystii, podajemy Imię i Nazwisko oraz pesel do ubezpieczenia.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Kazimiera Gawłowska, Alicja Gawłowska, Alicja Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Krzysztofa Lubińskiego.

– poniedziałek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy  – intencja od syna Pawła z rodziną

– wtorek o 17.00: + Irena Kusal i zmarli z rodziny

– środa o 17.00: + Jan Kaczmar – intencja od rodziny Jasiewiczów

– czwartek o 17.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Barbary i Franciszka Krajewskich