1. Dziś przeżywamy Uroczystość odpustową w kościele filialnym w Roztokach Dolnych ku czci    św. Michała Archanioła. W Mchawie tylko jedna Msza Święta!. W Roztokach podziękowania.
  2. We wtorek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Za odmówienie różańca w kościele, kaplicy czy w rodzinie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo różańcowe w Mchawie: w niedziele po sumie i w tygodniu po Mszy Świętej o 17.00; w Roztokach Dolnych w niedziele i w tygodniu po Mszy Świętej; w Cisowcu bardzo proszę o odmawianie różańca przed Mszą Świętą w soboty.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 9.00.
  4. W sobotę zapraszam do kościoła parafialnego na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II               z ucałowaniem relikwii o 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Na sumie w kościele parafialnym dzieci      z klasy III przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają swoje różańce. Proszę                     o przybycie dzieci z rodzicami. Za tydzień też odpust w Lesku – suma o 11.30  i odpust                   w Łopience – suma o 11.00 z udziałem abpa Eugeniusza Popowicza i bpa Stanisława Jamrozka.
  6. Mieszkańcom Kielczawy i Roztok Dolnych dziękuję za drzewo na opał na plebanii.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 17.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek i piątek o 16.00, oraz w niedzielę o 10.00. W Cisowcu w sobotę o 16.00.
  8. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 30 – śp. Rozalii Owsianik

we wtorek: 31 – śp. Jana Osękowskiego

8 – śp. Henryka Barniaka

w środę: 13 – śp. Rozalii Kaczmar

1. O posprzątanie kościoła proszę: w Mchawie – Panie: Ewa Mołczan, Halina Mazurkiewicz, Grażyna Zięba. W Roztokach Dolnych – Panie: Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko.                 O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Dereń.

– poniedziałek o 17.00: + Artur Mycio – intencja od Małgorzaty i Edwarda Polańskich

– wtorek o 17.00: + Barbara Halko

– środa o 17.00: + Michał, + Zofia, + Anna Osękowscy

– czwartek o 17.00: + Antoni Urban

– piątek o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla Piotra Herbetko z okazji 18 Urodzin

– sobota o 17.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Józef Gawłowski – intencja od córki Grażyny z rodziną

o 11.30: + Artur Mycio – intencja od sióstr z Róży MBNP

– wtorek o 16.00: Za parafian

– piątek o 16.00: W pewnej intencji

– niedziela o 10.00: + Zofia Marczyk – intencja od rodziny Sowa

– sobota o 16.00: Za parafian

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.