1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Dziś też odpust w Lesku – suma odpustowa o 11.30.
  3. Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych     w dni powszednie po Mszy Świętej, a w niedziele po sumie.
  4. W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we wtorek – św. Faustyny Kowalskiej, w czwartek NMP Różańcowej.
  5. Za tydzień Niedziela Papieska i zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, czwartek      i piątek o 16.00 oraz w sobotę o 15.00; w Cisowcu w sobotę o 17.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Aneta Biernasiewicz, Marzena Kępczyk, Bogumiła Pelc; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Dariusza Sawka.

– poniedziałek o 17.00: + Paulina Presz – intencja od wnuka Roberta z rodziną

– wtorek o 17.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków

– środa o 17.00: + Piotr Skowroński – intencja od Elżbiety i Roberta Bilanycz

– czwartek o 17.00: : + Piotr Skowroński – intencja od Koleżanek Łucji z Oddziału Ginekologicznego i Położniczego w Lesku

– piątek o 17.00: + Paulina Presz – intencja od wnuka Dariusza z rodziną

– niedziela o 8.00:  + Piotr Skowroński – intencja od rodziny Kordasów

o 11.30: + Władysław Kochanowski – intencja od córki Krysi z mężem

– poniedziałek o 16.00: + Edward Karpiński – intencja od Zofii Choroba z Polańczyka

– czwartek o 16.00: + Edward Karpiński – intencja od Joanny Siwek

– piątek o 16.00: + Edward Karpiński – intencja od Łucji i Stanisława Chomycz

– sobota o 15.00: O Boże błogosławieństwo dla Doroty i Józefa Dereń z okazji 30 rocznicy ślubu – intencja od dzieci

–  niedziela o 10.00: + Andrzej Siwek

– sobota o 17.00: Za parafian

9.Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.