1. Trwa miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W Mchawie różaniec odmawiamy codziennie po Mszy Świętej, w niedzielę po sumie. W Roztokach Dolnych w poniedziałek, piątek i w  niedzielę po Mszy Świętej. W Cisowcu proszę odmawiać różaniec 20 minut przed Mszą Świętą.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby osoby konsekrowane rozbudziły swój zapał misyjny i były obecne wśród ubogich, zepchniętych na margines i tych, którzy nie mają głosu oraz: O nawrócenie zatwardziałych grzeszników.
  3. W sobotę w kościele parafialnym o 17.00 nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
  4. Za tydzień w niedzielę – Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i w piątek o 16.00; w Cisowcu –  w sobotę o 16.00.
  6. Rocznice śmierci:

w środę: 21 – śp. Michała Chomy

20 – śp. Kazimierza Biernasiewicza

w czwartek: 29 – śp. Stanisława Gawłowskiego

w niedzielę: 24 – śp. Piotra Opara

15 – śp. Marii Sydoryk

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Renata Suchowiecka, Bogusława Mycio, Agata Stemberska, Bożena Stemberska; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Marczyka.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 17.00: + Rozalia, + Piotr Owsianik

– wtorek o 17.00: + Ludwika, + Władysław Siekaniec – intencja od KGW z Olchowej

– środa o 17.00: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

– czwartek o 17.00: + Anna Osękowska

– piątek o 17.00: + Katarzyna, + Paweł, + Katarzyna Barańscy – intencja od rodziny Pawluczyków

– sobota o 17.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Ludwika, + Władysław Siekaniec – intencja od Marii i Edwarda Pelc

o 11.30: + Jan Hyleński w 1 rocznicę śmierci

– poniedziałek o 16.00: + Władysława Galant – intencja od rodziny Fularskich

– piątek o 16.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy – intencja od rodziny Fularskich

– niedziela o 10.00: + Alojzy Sowa

– sobota o 16.00: O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Pana Tadeusza    Potocznego – intencja od mieszkańców Cisowca

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia. Na ten czas przyjmijmy Boże błogosławieństwo.