1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych w kościele     i do odmawiania tej pięknej modlitwy w rodzinach. Nabożeństwo to: w Mchawie w niedziele po sumie, a w dni powszednie po Mszy Świętej; w Roztokach Dolnych w niedziele i dni powszednie po Mszy Świętej; w Cisowcu 30 minut przed Mszą Świętą.
  2. Za tydzień będziemy przeżywać po raz 23 Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II. Cywilizacja życia”. Z tej okazji zbiórka do puszki na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia. Jest to pomoc dla zdolniejszych dzieci i młodzieży z biedniejszych rodzin.
  3. W środę wspomnienie św. papieża Jana XXIII, w czwartek bł. Jana Beyzyma, w piątek bł. Honorata Koźmińskiego, w sobotę             św. Małgorzaty Marii Alacoque.
  4. W sobotę przypada Święto Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych nauczycielach            i pracownikach Oświaty. Dla żyjących prośmy o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych o chwałę nieba.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych  – w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek o 16.00 i w sobotę o 18.00 (odprawi ks. Wikariusz  Maciej z Baligrodu).  !!! Jeśli nie dojdzie do pielgrzymki to Msza Święta w sobotę o 17.00.
  6. W dniu 14 października (sobota) o godz. 7.00 udamy się na autokarową pielgrzymkę do Markowej i Jodłówki. Wyjazd sprzed Remizy w Mchawie. !!! Jeśli do środy nie będzie więcej chętnych, to pielgrzymka będzie odwołana. Informację umieszczę na stronie internetowej parafii w czwartek.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Henryka Worona, Beata Wajda, Magdalena Stach; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Dereń.

– poniedziałek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy  – intencja od Józefy Rychtarczyk-Groń

– wtorek o 17.00: + Jan Kaczmar – intencja od Alicji i Grzegorza Choma

– środa o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Heleny i Ryszarda Osękowskich

– czwartek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Agaty i Grzegorza Stemberskich