1. W dniu dzisiejszym wspomagamy Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia poprzez zbiórkę do puszek.
  2. Jutro przypada 45 rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża,    37 rocznica sakry abpa Seniora Józefa Michalika i 24 rocznica śmierci ks. Prałata Tomasza Kościa. W środę zaś przypada 19 rocznica śmierci ks. Bpa Stefana Moskwy.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, we wtorek      św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę święto św. Łukasza, Ewangelisty, w czwartek wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, w piątek wspomnienie św. Jana Kantego i w sobotę wspomnienie bł. Jakuba Strzemię.
  4. W środę z racji święta św. Łukasza na modlitwie różańcowej będziemy się modlić w intencji pracowników Służby Zdrowia.
  5. Za tydzień w Niedziela Misyjna i wspomnienie św. Jana Pawła II. Odpust w Średniej Wsi o 11.30.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych  – w poniedziałek i środę o 16.00; w Cisowcu – we wtorek, czwartek i piątek o 16.00 oraz w sobotę o 17.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Czesława Mamrot, Maria Barańska, Teresa Zabawska; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Wichryk.

– poniedziałek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy  – intencja od Bernadety i Roberta Osękowskich

– wtorek o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– środa o 17.00: + Jan Kaczmar – intencja od Stanisławy i Stefana Kaczmar

– czwartek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Teresy i Jana Osękowskich