1. Dziś obchodzimy Niedzielę Misyjną rozpoczynającą Tydzień Misyjny pod hasłem: „Ochrzczeni   i posłani”.
  2. W poniedziałek wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, we wtorek – św. Jana Pawła II i odpust         w Średniej Wsi o 11.00, w czwartek wspomnienie bł. Jana Wojciecha Balickiego.
  3. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy (z 3.00 na 2.00).
  4. Jak co roku proszę o składanie ofiar w kwocie 100 zł. od rodziny w kopercie z napisem „Ogrzewanie kościoła”.
  5. Są wystawione karteczki na wypominki. Przy wypisywaniu imion zmarłych proszę napisać też dzień tygodnia (oprócz soboty i niedzieli), w którym te imiona mają być wyczytywane podczas „Wypominek”.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek o 16.00; w Cisowcu w sobotę o 17.00 z nabożeństwem i ucałowaniem relikwii św. Jana z Dukli.
  7. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 25 – śp. Anny Skowrońskiej

– we wtorek: 32 – śp. Augustyna Zabawskiego

1 – śp. Jana Chomy

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Wioletta Siekaniec, Sylwia Gawłowska, Bożena Indyk; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Stanisława Chomycza.

– poniedziałek o 17.00: + Tomasz, + Anna Mazurkiewicz, + Bronisława Osękowska,

+ Zofia Mazurkiewicz

– wtorek o 17.00: + Czesława Mielnik – intencja od siostry Marii z rodziną

– środa o 17.00: + Czesława Mielnik – intencja od Władysława Wozderewicza

– czwartek o 17.00: + Krystyna, + Władysław Rachwał

– piątek o 17.00: + Maria, + Piotr Zięba

– niedziela o 8.00: O Boże błogosławieństwo dla Łucji i Zenona Skowrońskich z okazji 30 rocznicy

ślubu

o 11.30: + Czesława Mielnik – intencja od córki Urszuli z rodziną

– wtorek o 16.00: + Jan, + Anna Choma

– niedziela o 10.00: Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jana i Piotra

– sobota o 17.00: + Tadeusz Hydzik

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.