1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Powszechnym po raz 97 Tydzień Misyjny pod hasłem: „Misje sercem Kościoła”. Dzisiejsze ofiary z tacy będą przeznaczone na dzieła misyjne.
  2. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek św. Józef Bilczewski, we wtorek bł. Jan Wojciech Balicki, w środę św. Antoni Maria Claret, w sobotę Święci Apostołowie Szymon i Juda Tadeusz.
  3. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy (o 3.00 w nocy cofamy zegary na 2.00 w nocy).
  4. Pod chórem wystawiona jest skrzynka i karteczki na wypominki.
  5. Zbliża się okres grzewczy, dlatego proszę każdą rodzinę o wpłatę na ogrzewanie kościoła w kwocie 200 zł. Można tę kwotę rozłożyć sobie na raty.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych  – w poniedziałek, środę i piątek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek i czwartek o 16.00 oraz w sobotę o 17.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Małgorzata Gawłowska, Marzena Maciosz, Stanisława Gaber; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Galant.

– poniedziałek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy  – intencja od wnuków: Jonatana i Eryka

– wtorek o 17.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Agaty i Adama Pomykała

– środa o 17.00: + Jan Kaczmar – intencja od Zofii i Ryszarda Syma

– czwartek o 17.00: + Anna Osękowska, + Małgorzata Worona

– piątek o 17.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Zenona Gawłowskich z okazji 22 rocznicy ślubu

– niedziela o 8.00: + Antonina, + Stanisław Podgórscy

o 11.30: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Janiny Gawłowskiej z okazji 70 Urodzin

– poniedziałek o 16.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od Anny i Ryszarda Kaczmar

– środa o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Marii Pleśniarskiej z rodziną

– piątek o 16.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od rodziny Zarzyckich z Majkowic

– niedziela o 10.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Mariusza Grodzickiego z rodziną

– wtorek o 16.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od córki Barbary z rodziną

– czwartek o 16.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od wnuka Damiana z Klaudią i prawnuka Alanka

– sobota o 17.00: + Tadeusz Potoczny

9. Wszystkim życzę wszelkich łask Bożych w dzisiejszą niedzielę       i rozpoczynającym się tygodniu. Szczęść Boże!