1. W poniedziałek wspomnienie św. Łucji, we wtorek wspomnienie św. Jana od Krzyża.
  2. Od piątku, 17 grudnia, przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Narodzenia Pańskiego.
  3. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji rodzin.
  4. Zachęcam do liczniejszego udziału w Roratach, które są odprawiane od poniedziałku do piątku o 17.00.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek i w piątek  o 16.00; w Cisowcu w czwartek o 16.00 i w sobotę o 17.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Irena Osękowska, Bożena Osękowska, Ewa Ukleja; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Mirosława Skibę.

– poniedziałek o 17.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– wtorek o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Róży św. Michała Archanioła

– środa o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od Teresy i Józefa Zabawskich

– czwartek o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Adeli i Franciszka Szurkiewicz z USA

– piątek o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– niedziela o 8.00: + Anna, + Bazyli, + Tadeusz Romaniszyn

o 11.30: + Jan Rędziniak

– wtorek o 16.00: + Edward Karpiński – intencja od nauczycieli i pracowników NSP w Mchawie

– piątek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od nauczycieli i pracowników SP w Baligrodzie

– niedziela o 10.00: + Grzegorz Sitko  – intencja od Iwony i Stanisława Owsianik

– czwartek o 16.00: + Tadeusz Potoczny  – intencja od żony

– sobota o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Katarzyny, Marcina, Miłosza i Ignasia

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.