1. Dziś na Mszy Świętej porannej zostały poświęcone opłatki, które do naszych domów przyniosą ministranci wraz z kalendarzami parafialnymi. Dowolna ofiara złożona z tej racji będzie przeznaczona na potrzeby kościoła.
  2. Od dziś przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Narodzenia Pańskiego.
  3. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji rodzin.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – tylko w poniedziałek o 17.00. W Cisowcu Msza Święta niedzielna w sobotę o 16.00.
  5. W przyszłą, IV niedzielę Adwentu, przypada też Wigilia Bożego Narodzenia. Do południa Msze Święte jak w każdą niedzielę.        W godzinach wieczornych i nocnych będą odprawiane Pasterki:     w Cisowcu   o 21.00, w Roztokach Dolnych o 22.30 i w Mchawie o północy. Podczas wieczerzy wigilijnej nie zapominajmy o modlitwie, śpiewie kolęd i pamięci o zmarłych z naszych rodzin. Postarajmy się przybyć na Pasterkę.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła         i przygotowanie szopki oraz dekoracji świątecznej w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie w środę o 16.00 – Monika Ukleja, Jolanta Kawałek, Elżbieta Obrzut, Monika Zaremba, Dorota Próżniak, Monika Barańska; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko, Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Grzegorza Choma.

– poniedziałek o 17.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Pracowników Ośrodka Zdrowia i Apteki w Baligrodzie

– niedziela o 8.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Bożeny i Czesława Osękowskich

o 11.30: + Ewa, + Antoni Wołoszyn

o 24.00: Za parafian

– niedziela o 10.00: + Antoni Bończak w 9 rocznicę śmierci

o 22.30: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Alicji, Kazimierza i Bronisława Raczkowskich

– sobota o 16.00: + Ryszard Kowalski w 2 rocznicę śmierci – intencja od żony Haliny i córki Marii z rodziną

– niedziela o 21.00: + Jan Janusz – intencja od żony Mieczysławy i córki Beaty z rodziną

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego przygotowania naszych serc na świętowanie Bożego Narodzenia.