1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej, do której przystąpią dzieci z klasy III: Alan Chorzępa, Franek Demko, Filip Kurek, Zuzia Parys, Antosia Sowa, Maksymilian Strzyż, Kacper Szeliga.
  2. Dzisiaj też rozpoczynają się nabożeństwa majowe. Litanię do Matki Bożej dziś i we wtorek odśpiewamy podczas sumy, a w kolejne niedziele będziemy śpiewać po sumie oraz w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej. Zachęcam do udziału            w nabożeństwach majowych i do śpiewania litanii oraz pieśni maryjnych przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych.
  3. W poniedziałek 2 rocznica święceń biskupich bpa Krzysztofa Chudzio. W naszej parafii w tym dniu Dzień OSP w Mchawie. Msza Święta w intencji Panów z OSP i ich rodzin z okazji Jubileuszu 60-lecia o 18.00.
  4. We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski i Rocznica Konstytucji 3 maja. Msze święte jak w niedzielę; na sumie dzieci z klasy IV będą przeżywały I rocznicę swojej I Komunii Św.
  5. W czwartek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu, w piątek święto świętych Apostołów Filipa Jakuba.
  6. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą, chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od g. 9.30.
  7. W sobotę zapraszam na nabożeństwo do św. Jana Pawła II do kościoła parafialnego o g. 18.00. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 18.00, we wtorek o 8.00 i 11.30, od środy do soboty o 18.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek o 10.00, w środę i piątek o 17.00 oraz w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w poniedziałek o 16.30, w czwartek i sobotę o 17.00.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Bogusława Mycio, Agata Stemberska, Bożena Stemberska; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Bronisława Pecinka.

– poniedziałek o 18.00: O Boże błogosławieństwo dla Panów z OSP i ich rodzin z okazji 60-lecia istnienia OSP w Mchawie

– wtorek o 8.00: + Katarzyna Pelc – intencja od synowej Bożeny z synami

o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla dzieci z klasy IV i ich rodziców

– środa o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od bratowej Renaty z rodziną

– czwartek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Małgorzaty i Czesława Gawłowskich

– piątek o 18.00: + Irena Kliszcz – intencja od Marii Kondoł z córkami

– sobota o 18.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Małgorzata Worona – intencja od Małgorzaty i Czesława Gawłowskich

o 11.30: + Irena Kliszcz – intencja od Renaty i Leszka Przybyłowskich

– wtorek o 10.00: + Bolesław Kaczmar

– środa o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Joanny i Józefa Galant

– piątek o 17.00: + Henryk Burczak – intencja od córki Małgorzaty z mężem

– niedziela o 10.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisławy Pikuła z okazji 85 Urodzin

– poniedziałek o 16.30: + Ryszard Kowalski – intencja od Mieczysławy Bryndzy

– czwartek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Grzegorza Hyleńskiego

– sobota o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Dyrekcji i Pracowników Przedsiębiorstwa Ekobudowa

11. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.