1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Przy tej okazji zachęcam do częstego czytania Pisma Świętego.
  2. W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski, przeniesiona z niedzieli.
  3. We wtorek święto św. Marka, Ewangelisty; w sobotę święto       św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy. W sobotę też przypada dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie    II wojny światowej.
  4. W poniedziałek o 15.30 kolejna próba przed I Komunią i rocznicą I Komunii dla dzieci z klasy III i klasy IV.
  5. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek,  środę i piątek o 18.00 oraz w sobotę o 14.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa; w Roztokach Dolnych –   w poniedziałek, środę i piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek  o 17.00, w czwartek o 16.00 oraz w sobotę o 18.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Łucja Skowrońska, Agata Prystasz, Renata Przybyłowska; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Krzysztofa Lubińskiego.

– poniedziałek o 18.00: + Jerzy Presz – intencja od rodziny Masłyk z Cisowca

– wtorek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od siostry Teresy z mężem

– środa o 18.00: + Rozalia, + Piotr Siekaniec i zmarli z rodziny – intencja od Marii Gawłowskiej

– piątek o 18.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od męża Krzysztofa z dziećmi

– sobota o 14.00: W intencji nowożeńców Sylwii i Kamila

– niedziela o 8.00: + Zofia Stemberska – intencja od Tomasza Herbetko z rodziną

o 11.30: Dziękczynna za 50-lecie ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jubilatów Stanisławy i Adama Zawilińskich oraz dla ich dzieci i wnuków

– poniedziałek o 17.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od syna Bronisława

– środa o 17.00: + Anna Syma – intencja od córki Agnieszki z rodziną

– piątek o 17.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od Janiny i Andrzeja Groń

– niedziela o 10.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od Zofii i Ryszarda Syma

– wtorek o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od Marioli i Mirosława Florko

– czwartek o 16.00: + Jan Janusz – intencja od żony Mieczysławy

– sobota o 18.00: + Stefan Masłyk – intencja od Anny i Łukasza Osieckich

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.