1. Dziękuję bardzo księdzu Marcinowi za przeprowadzenie rekolekcji wielkopostnych. Życzymy księdzu wiele łask Bożych        w posługiwaniu duszpasterskim i w głoszeniu słowa Bożego.         W poniedziałek i wtorek będą jeszcze rekolekcje szkolne               w godzinach od 10 do 12.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Mchawie – w piątek o 17.30;     w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00; w Cisowcu  w czwartek o 16.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w Mchawie w niedzielę po sumie, w Roztokach Dolnych po Mszy Świętej o 10.00, w Cisowcu w sobotę przed Mszą Świętą. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.
  3. W poniedziałek przypada 10 rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka. Pamiętajmy w tym dniu o nim w naszych modlitwach.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 17.00, we wtorek o 10.00 i 17.00, w środę i czwartek o 17.00, w piątek o 17.30; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, środę i piątek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek i czwartek o 16.00 w sobotę o 17.00.
  5. Pod chórem znajduje się skrzynka, do której możemy składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Angelina Skowrońska, Magdalena Skowrońska, Urszula Głowa; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Kaczmara.

– poniedziałek o 17.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– wtorek o 10.00: + Krzysztof Koszczan w 12 dzień śmierci

o 17.00: Dziękczynna z prośbą o uzdrowienie

– środa o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od rodziny Prystasz: Andrzeja, Zbigniewa, Krzysztofa, Bogusława, Daniela z rodzinami

– czwartek o 17.00: + Jerzy Presz – intencja od Bogumiły z rodziną

– piątek o 17.30: + Kamilek Mazurkiewicz

– niedziela o 8.00: + Ewa, + Zofia, + Józef Gawłowscy

o 11.30: + Maria, + Piotr Zięba

– poniedziałek o 16.00: + Michał, + Maria, + Rozalia Pietrów

– środa o 16.00: + Anna Syma – intencja od wnuka Piotra

– piątek o 16.00: + Anna Syma – intencja od wnuczki Katarzyny

– niedziela o 10.00: + Zofia, + Michał Galant

– wtorek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od rodziny Juhas

– czwartek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od Agnieszki i Piotra Józefczyk

– sobota o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od Marii i Rafała Pałka

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.