1. Dziś Gorzkie Żale po sumie; Droga Krzyżowa w piątek              w  Roztokach Dolnych o 16.30, w Mchawie o 18.00, w Cisowcu w czwartek o 16.00. Zachęcam do udziału w tych nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej.
  2. W czwartek przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Jest to dzień szczególnej modlitwy w intencji ojców. Również jest to dzień imienin abpa seniora Józefa Michalika oraz Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI. W tym dniu odpust w Nowosiółkach – suma o 12.00.
  3. W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju, w tym roku rekolekcji wielkopostnych nie będzie.
  4. Pod chórem znajduje się skrzynka, do której bardzo proszę składać dowolne ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  5. Są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o 17.00, oraz w piątek o 17.30,              w sobotę o 16.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00;       w Cisowcu – w czwartek o 16.00 i w sobotę o 17.00.
  7. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 31 – śp. Heleny Opar

– w niedzielę: 8 – śp. Eugeniusza Gawłowskiego

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Dorota Próżniak, Małgorzata Barańska, Krystyna Wilczyńska; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Elżbieta Lubińska. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Drenia.
  • Intencje mszalne:

Mchawa:

– poniedziałek o 17.00: + Piotr Podgórski

– intencja od syna Ryszarda z rodziną

– wtorek o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– środa o 17.00: + Władysław, + Jan, + Michał Siekaniec

+ Anna Osękowska

– czwartek o 17.00: + Józef, + Zofia Długosz

– piątek o 17.30: + Eugeniusz, + Dariusz, + Julian Gawłowscy

– sobota o 16.00: + Józef Herbetko

– niedziela o 8.00: + Józef Ziemba

o 11.30: + Ewa, + Zofia, + Józef Gawłowscy

Roztoki Dolne:

— piątek o 16.00: + Józef Sawka

– niedziela o 10.00: + Bazyli, + Maria, + Michał, + Antoni,

+ Czesław, + Antoni

Cisowiec:

– sobota o 17.00:

1.  Wszystkim życzę miłej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.