1. Dziękujemy księdzu Maciejowi za podjęcie trudu głoszenia rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii. Niech Bóg mu błogosławi w jego posłudze kapłańskiej! Jeszcze w poniedziałek i wtorek czeka go trud nauk rekolekcyjnych dla dzieci ze szkoły podstawowej w godzinach od 10.00 do 12.00.
  2. Droga krzyżowa w Cisowcu w czwartek o 16.00, w Roztokach Dolnych w piątek o 16.00 i w Mchawie w piątek o 17.30. Gorzkie Żale w Cisowcu w sobotę o 15.40, w Roztokach Dolnych w niedzielę po Mszy Świętej i w Mchawie w niedzielę po sumie. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.
  3. W poniedziałek Święto św. Kazimierza, królewicza.
  4. W piątek Dzień Kobiet – pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Pierogi w tym dniu lepią mężczyźni.
  5. Pod chórem znajduje się skrzynka, do której można składać dowolne ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  6. W zakrystii są do nabycia paschaliki wielkanocne w cenie 10 zł.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 17.00, we wtorek o 10.00, w środę o 17.00, w czwartek i piątek o 17.30;     w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, środę i piątek o 16.00;        w Cisowcu – w czwartek i sobotę o 16.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Alina Pastuszak, Barbara Herbetko, Maria Pietrów; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Marczyka.

– poniedziałek o 17.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Władysława Mazurkiewicza z okazji 89 Urodzin

– wtorek o 10.00: + Krzysztof Koszczan w 1 rocznicę śmierci

– środa o 17.00: + Antoni Osękowski – intencja od Haliny i Lucjana Mazurkiewicz

– czwartek o 17.30: + Henryk Pelc

– piątek o 17.30: + Stanisław Siekaniec – intencja od wnuków Szymona i Oli

– niedziela o 8.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od wnuków: Katarzyny, Julii i Karola

o 11.30: + Antoni Osękowski – intencja od Stanisławy i Jerzego Gaber

– poniedziałek o 16.00: + Jan Kaczmar – intencja od Józefa Jurcaby z rodziną

– środa o 16.00: + Jan Kaczmar – intencja od Joanny i Józefa Galant

– piątek o 16.00: + Jan Kaczmar – intencja od Bronisławy i Bronisława Choma

– niedziela o 10.00: Za parafian

– czwartek o 16.00: + Lucyna Borowy – intencja od Dawida Owsianik

– sobota o 16.00: + Stefan Masłyk w 2 rocznicę śmierci

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli, opieki Bożej w nowym tygodniu oraz owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu.