1. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Droga Krzyżowa w Mchawie w piątek o 18.00, w Roztokach Dolnych w piątek o 16.30, w Cisowcu w piątek              o 15.00. Gorzkie Żale w Mchawie w niedzielę po sumiew Roztokach Dolnych w niedzielę po Mszy Świętej, w Cisowcu w sobotę przed Mszą Świętą.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby cały Kościół uznał pilną potrzebę formacji do rozeznania duchowego w aspekcie indywidualnym i wspólnotowym oraz: O dar szczerego wielkopostnego nawrócenia dla wszystkich.
  3. W czwartek modlimy się w intencji wszystkich niewiast i kobiet.
  4. W piątek rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje. Szczegółowy plan na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablotce z ogłoszeniami.

– piątek o 18.00 Droga Krzyżowa i Msza Św. z nauką ogólną, po Mszy Św. nauka dla małżonków

– sobota o 9.30 Msza Św. dla chorych i starszych z udzieleniem sakramentu namaszczenia

chorych,

Od 11.00 odwiedziny chorych w domu

– o 18.00 Msza Św. z nauką ogólną, po niej nauka stanowa dla młodzieży

– niedziela o 8.00 Msza Św. z nauką ogólną

o 11.30 Msza Św. i następnie Gorzkie Żale z nauką pasyjną

– piątek o 16.60 Droga Krzyżowa i Msza Św. z nauką ogólną

– sobota o 8.00 Msza Św. z nauką ogólną

– niedziela o 10.00 Msza Św. z nauką ogólną i Gorzki Żale

– piątek o 15.00 Droga Krzyżowa i Msza Św. z nauką ogólną

– sobota o 16.30 Msza Św. z nauką ogólną, wcześniej Gorzkie Żale

Dzieci ze szkoły podstawowej będą miały swoje spotkania rekolekcyjne w piątek (9 marca),

w poniedziałek (12 marca) i wtorek (13 marca) w godzinach od 10.00 do 11.30

1. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie –we wtorek, w środę i w czwartek o 17.00, w piątek      o 18.00, w sobotę o 9.30 i 18.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.30 i w sobotę o 8.00;       w Cisowcu w piątek o 15.00 i w sobotę o 16.30.
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła  w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Stanisława Biernasiewicz, Marzena Kępczyk, Bogumiła Pelc; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar i Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Bronisława Pecinka.
  3. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Wojciech Gawłowski, Zofia i Tadeusz Siekaniec.
  4. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 28 – śp. Mikołaja Mycio

– we wtorek: 2 – śp. Michała Stemberskiego

– w czwartek: 24 – śp. Władysława Zaręby

– w piątek: 6 – śp. Władysława Fedorowiat

– w niedzielę: 5 – śp. Henryka Pelca

1.  Intencje mszalne:

– wtorek o 17.00: + Jan Hyleński – intencja od Antoniego, Haliny i dzieci

– środa o 17.00: + Jan Hyleński – intencja od syna Grzegorza

– czwartek o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla wszystkich kobiet z parafii

– piątek o 18.00: + Henryk Pelc w 5 rocznicę śmierci

– sobota o 9.30: W intencji chorych i starszych

o 18.00: + Katarzyna Pietrów – intencja od Jana Gawłowskiego z rodziną

– niedziela o 8.00: + Władysław Fedorowiat w 6 rocznicę śmierci

o 11.30: + Katarzyna Pietrów – intencja od syna Józefa z rodziną

– piątek o 16.30: + Emil Kaczmar (intencja z 14 grudnia)

– sobota o 8.00: + Michał Kwiatanowski – intencja od córki Elżbiety z rodziną

– niedziela o 10.00: + Józef Sawka w 2 rocznicę śmierci

– piątek o 15.00: Za parafian

– sobota o 16.30: + Ks. Tomasz Zięba

1. Pod chórem znajduje się skrzynka na ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  1. Zapowiedzi – Bartosz Osękowski z Mchawy i Anna Szczechowiak z Szamotuł – zapowiedź II.