1. Dzisiejsza Ewangelia po raz kolejny wzywa do nas do nawrócenia i przemiany życia. Opowiada nam jednocześnie o Bogu cierpliwym, który pragnie wspomagać nasze wysiłki i dążenia, by przyniosły jak najpiękniejsze owoce. Chcemy podejmować ten wysiłek, dlatego wszystkich parafian pragnę zachęcić do udziału w rekolekcjach wielkopostnych, które będą przeprowadzone w naszej parafii od najbliższego piątku do niedzieli włącznie. Dla dzieci ze szkoły podstawowej w dniach od 7 do 9 marca. Zapraszam na nauki, które będzie głosił ks. Łukasz – wikariusz ze Średniej Wsi. Szczegółowy plan rekolekcji w gablocie kościoła i na stronie internetowej naszej parafii.
  2. W piątek przypada święto św. Kazimierza, królewicza. Jest to też pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę dopiero bliżej świąt.
  3.  W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  4.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: we wtorek, w środę i czwartek o 17.00, w piątek o 17.30, w sobotę o 9.00 i 17.00; w Roztokach Dolnych: w piątek o 16.15, w sobotę o 11.00 i w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w piątek i w sobotę o 15.00.
  5.  Państwu Magdalenie i Rafałowi Baryła dziękuję za ofiarę na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać !
  6.  Dziękuję również za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Wiesław Karnas, Czesław Siekaniec i Bożena Pelc; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar i Krystyna Raczkowska.
  7.  W tym tygodniu przypada:
    – w piątek: 8 rocznica śmierci śp. Anny Raszewskiej
    – w sobotę: 26 rocznica śmierci śp. Mikołaja Mycio
    – wtorek o 17.00:
    – środa o 17.00:
    – czwartek o 17.00:
    – piątek o 17.30: + Tomasz, + Anna, + Zofia Mazurkiewicz,
    + Bronisława Osękowska
    Roztoki Dolne o 16.15: + Michał Galant – intencja od swatowej
    Marii
    Cisowiec o 15.00:
    – sobota o 9.00: W intencji chorych