1. Dziś Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Wesprzyjmy nasze Babcie i naszych Dziadków swoimi modlitwami, otoczmy ich swoją życzliwością i dobrym sercem.
  2. W czwartek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców Mchawy: we wtorek od 15.00 – od Pana Aleksandra Stemberskiego do Państwa Janiny i Tadeusza Ryznar, w środę od 15.00 – od Państwa Kamili i Radosława Gawłowskich do Państwa Teresy i Józefa Zabawskich, w piątek od 10.00 – od Państwa Czesławy i Bronisława Bończak do Pani Agnieszki Owsianik, w sobotę od 10.00 – od Państwa Józefy i Bronisława Wołoszyn do Państwa Marii i Bronisława Barańskich.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i w piątek o 17.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 9.30; w Cisowcu w sobotę o 16.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Lucyna Podgórska, Marzena Smyk, Irena Pawłowska; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Franciszka Łuczejko.

– poniedziałek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Marii i Edwarda Pelc

– piątek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Krystyny Osękowskiej z Nowosiółek

– niedziela o 8.00: Za parafian

o 11.30: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od nauczycieli i pracowników NSP w Mchawie

– piątek o 9.30: + Anna Peczinka w 1 rocznicę śmierci

– niedziela o 10.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Łucji i Stanisława Chomycz z okazji 50 rocznicy ślubu

– sobota o 16.00: + Anna – intencja od siostry Janiny Masłyk z rodziną

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.