1. Przeżywamy dziś Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcam do czytania Pisma Świętego w naszych domach przynajmniej raz w tygodniu.
  2. We wtorek Święto Nawrócenia Św. Pawła apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W poniedziałek wspominamy św. Franciszka Salezego, w środę świętych Tymoteusza i Tytusa, w piątek św. Tomasza z Akwinu.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 17.00; w Roztokach Dolnych – w środę o 16.00; w Cisowcu –  we wtorek, w czwartek i sobotę o 16.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Łucja Skowrońska, Agata Prystasz, Renata Przybyłowska; w Roztokach Dolnych – Łucja Chomycz, Stanisława Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Dereń.

– poniedziałek o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od  Grzegorza Obrzut

– wtorek o 17.00: + Krystyna Burczak – intencja od Bogumiły i Mariana z Leluchowa

– środa o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Eugeniusza Wichryk z rodziną

– czwartek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od syna Czesława z rodziną

– piątek o 17.00: + Jan Pelc

– sobota o 17.00: W intencji mieszkańców „Centrum”

– niedziela o 8.00: + Krystyna Burczak – intencja od Janiny i Tadeusza Ryznar

o 11.30: + Jadwiga Karpińska w 8 rocznicę śmierci, + Edward

– środa o 16.00: + Roman Kowalik – intencja od Grzegorza Pasławskiego

– niedziela o 10.00: + Zofia, + Michał Galant

– wtorek o 16.00: + Ryszard Kowalski – intencja od żony Haliny i syna Radka

– czwartek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Krzysztofa Misiura

– sobota o 16.00: + Jan Zabawski – intencja od rodziny Masłyk z Cisowca

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i wszelkich łask Bożych w tygodniu.