1. Najbliższy piątek – to pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą; chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 10.00.
  2. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej i poświęcenie gromnic. Msze Święte       w tym dniu: w Roztokach Dolnych o 10.00, w Mchawie o 11.30 z nabożeństwem ku czci św. Jana Pawła II i ucałowaniem relikwii oraz w Cisowcu o 17.00.
  3. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych oraz z racji wspomnienia św. Błażeja błogosławieństwo jabłek na każdej Mszy Świętej.
  4. W przyszłą niedzielę dzieci z klasy III mają spotkanie na plebanii po sumie. Pani szyjąca stroje komunijne weźmie od nich miarę.
  5. Z wizytą duszpasterską odwiedzę: w poniedziałek – J. i T. Ryznar, M. i E. Polańskich, E. i R. Bilanycz, I. Osękowską i J. Wichryk; we wtorek – Stemberskiego, D. Zięba, M. i J. Zięba, A. Hyleńską, E. i Cz. Osękowskich. Kolęda od godz. 15.30.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i wtorek o 15.00, w środę, czwartek               i piątek o 17.00, w sobotę o 11.30; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00 i w sobotę o 10.00;               w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  7. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła, które złożyli Państwo: Beata i Jan Siekaniec, Krystyna i Józef Skowrońscy, Andrzej Kliszcz, Magdalena i Waldemar Stach, Henryka i Krzysztof Wołoszyn, Wioletta i Krzysztof Siekaniec, Joanna i Bogusław Urban.
  8. Rocznice śmierci przypadające w tym tygodniu:

– w środę: 7 – śp. Zofii Galant

5 – śp. Jadwigi Karpińskiej

– w piątek: 30 – śp. Anny Romaniszyn

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w tym tygodniu i rozebranie choinek i szopki proszę Panie: w Mchawie – Elżbieta Obrzut, Monika Zaremba, Dorota Próżniak, Małgorzata Barańska, Krystyna Wilczyńska; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant, Alicja Raczkowska, Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Wojciecha Podsobińskiego.

Mchawa:

– poniedziałek o 15.00: + Jan, + Wilhelm Hyleński

– wtorek o 15.00: + Katarzyna, + Jan Osękowscy

– środa o 17.00: + Jadwiga Karpińska w 5 rocznicę śmierci

– czwartek o 17.00: Za parafian

– piątek o 17.00: + Bronisław Barański – intencja od Damiana Barańskiego

– sobota o 11.30: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: W intencji uczestników pielgrzymki do Częstochowy

o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla rodziny Stach

Roztoki Dolne:

– piątek o 16.00: + Zofia Marczyk – intencja od córki Danuty z rodziną

– sobota o 10.00: + Zofia, + Michał Galant

– niedziela o 10.00: + Zofia, + Michał Galant

Cisowiec:

– sobota o 17.00: + Aleksander Sarnet – intencja od córki Ireny

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli, smacznego obiadu i błogosławionego tygodnia.