1. Od dziś cały tydzień modlimy się w intencji misjonarzy i w intencji tych, którym oni posługują.
  2. W czwartek przypada święto świętych Apostołów Szymona  i Judy Tadeusza.
  3. W niedzielę za tydzień będziemy obchodzili Uroczystość poświęcenia kościoła własnego.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w czwartek i piątek o 16.00; w Cisowcu w sobotę o 15.00 z procesją żałobną na cmentarz.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Kazimiera Gawłowska, Alicja Gawłowska, Henryka Worona; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Kaczmar.

– poniedziałek o 17.00: + Piotr Skowroński – intencja od Agaty i Edwarda Jaworskich

– wtorek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od Małgorzaty i Czesława Gawłowskich

– środa o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Zenona Gawłowskich z okazji 20 rocznicy ślubu

– czwartek o 17.00: + Piotr Skowroński – intencja od Franciszki Wdowiak z rodziną