1. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte  w Mchawie o 8.00 i 11.30 (z procesją na cmentarz); w Roztokach Dolnych o 9.30 – z procesją na cmentarz.
  2. We wtorek Dzień Zaduszny. Msze Święte: o 8.30 w Mchawie   z procesją na cmentarz, o 10.00 w Roztokach Dolnych z procesją na cmentarz i o 17.00 w Cisowcu. W Kielczawie na cmentarzu – koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych o 16.00.
  3. W Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej, pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy lub cmentarza i odmówienie Ojcze nasz…, Wierzę w Boga… i jakąkolwiek modlitwę w intencjach Ojca Świętego. W listopadzie można codziennie zyskiwać odpusty za zmarłych nawiedzając cmentarz i za odmówienie powyższych modlitw. W dniach 1 – 8 listopada jest odpust zupełny, zaś w pozostałych dniach odpust cząstkowy.
  4. Wypominki będą czytane w dni powszednie po Mszy Świętej od 3 listopada.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 8.00 i 11.30, we wtorek o 8.30, w środę, piątek i sobotę o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 9.30, we wtorek o 10.00, w środę i piątek o 16.00; w Cisowcu w sobotę o 16.00.
  6. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od g. 9.00.
  7. W sobotę w kościele parafialnym o 17.00 nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Magdalena Stach, Czesława Mamrot, Anna Herbetko; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Raczkowskiego.

W dniach od 1 do 6 listopada w intencji zmarłych wspomnianych    w wypominkach.

– niedziela o 8.00:  + Władysław Kochanowski – intencja od pracowników Poczty w Baligrodzie

o 11.30: + Edward Karpiński – intencja od Róży św. Michała Archanioła

W poniedziałek, wtorek, środę i piątek za zmarłych wspomnianych   w wypominkach.

–  niedziela o 10.00: + Anna, + Michał, + Jan Kaczmar

– sobota o 16.00: Za wszystkich zmarłych

11. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.