1. Od poniedziałku w dni powszednie modlimy się za zmarłych wypisanych na karteczkach wspominkowych po Mszy Świętej wieczornej koronką do Bożego miłosierdzia. Zapraszam do tej modlitwy, aby zmarłym dopomóc w przejściu z czyśćca do nieba.
  2. W środę, 8 listopada, w naszym dekanacie będzie Dekanalny Dzień Dziękczynienia za Beatyfikację Rodziny Ulmów w Lesku o godz. 17.00 z udziałem biskupa. O 17.00 będzie konferencja, następnie różaniec i Msza Święta koncelebrowana przez wszystkich księży z dekanatu pod przewodnictwem księdza biskupa. Z każdej parafii ma uczestniczyć w tym wydarzeniu delegacja. Zachęcam chętnych do udziału w tym nabożeństwie. W środę  Mszę Świętą za śp. Zofię i Jana Zabawskich – intencja od swata Pawła, odprawię w Lesku.
  3. W czwartek przypada święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, w sobotę wspomnienie św. Marcina z Tours.
  4. W sobotę świętujemy 105 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Msza Święta za Ojczyznę i za tych, którzy oddali swoje życie za Ojczyznę w kościele parafialnym o godz. 9.00. Udekorujmy nasze domy przez wywieszenie flagi narodowej.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o 17.00 oraz w sobotę o 9.00; w Roztokach Dolnych  –  w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 16.00; w Cisowcu – w czwartek o 16.00 i w sobotę o 17.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Małgorzata Zięba, Ewa Osękowska, Angelika Hyleńska; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Stefana Kaczmar.

– poniedziałek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy  – intencja od wnuków: Pameli i Ksawerego

– wtorek o 17.00: + Anna Woźna – intencja od córki Marii z mężem

– czwartek o 17.00: + Anna, + Kazimierz Woźny – intencja od wnuczki Beaty z mężem

– piątek o 17.00: + Antoni Urban i zmarli z rodziny Urban

– sobota o 9.00: Za Ojczyznę i za poległych w obronie Ojczyzny

– niedziela o 8.00: + Antoni, + Emilia, + Rozalia Barańscy

o 11.30: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od kolegów i koleżanek Zbigniewa z SUMIRIKO  POLAND

– poniedziałek o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Alicji i Grzegorza Choma

– wtorek o 16.00: + Jan Kaczmar – intencja od Bronisława Raczkowskiego

– środa o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Bronisława Peczinka

– piątek o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Jolanty i Franciszka Łuczejko

– niedziela o 10.00: + Anna, + Mikołaj Pietrów

– czwartek o 16.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od koleżanki Basi z pracy Kasi Chrebol

– sobota o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od Krystyny Kwiek

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.