1. Jutro 101 rocznica Odzyskania Niepodległości. Zapraszam do kościoła parafialnego na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny o godz. 9.00. Udekorujmy też nasze domy flagami narodowymi.
  2. We wtorek wspomnienie św. Jozafata; w środę – Pierwszych Męczenników Polskich; w piątek – św. Alberta Wielkiego;             w sobotę – NMP Ostrobramskiej.
  3. W czwartek przypada 205 rocznica urodzin Patrona naszej szkoły – bł. Edmunda Bojanowskiego. O 8.30 cała szkoła weźmie udział we Mszy Świętej ku czci swego Patrona.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek        o 9.00, w środę o 16.00, w czwartek o 8.30, w piątek o 16.00,         w sobotę o 14.00 z udzieleniem chrztu świętego dzieciom;          w Roztokach Dolnych – w piątek o 15.00; w Cisowcu  – w sobotę o 17.00.
  5. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 24 – śp. Antoniego Urbana

– w czwartek: 7 – śp. Marii Zięba

– w piątek: 30 – śp. Bazylego Kaczmara

1 – śp. Katarzyny Podgórskiej

– w niedzielę: 13 – śp. Kamilka Mazurkiewicza

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Barbara Koza, Elżbieta Chomycz, Henryka Karnas; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Kazimierza Raczkowskiego.
  • Intencje mszalne:

– poniedziałek o 9.00: W intencji Ojczyzny

– środa o 16.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– czwartek o 8.30: W intencji uczniów, nauczycieli

i pracowników NSP w Mchawie

– piątek o 16.00: + Jan, + Władysław, + Michał Owsianik

– sobota o 14.00: W intencji dzieci przyjmujących chrzest

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

w 13 rocznicę śmierci

o 11.30: + Józef Ziemba w 40 rocznicę śmierci

– piątek o 15.00: + Tomasz, + Rozalia Pelc

– niedziela o 10.00: + Rozalia, + Michał, + Kazimierz Kaczmar

– sobota o 17.00: Za zmarłych wspomnianych w wypominkach

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.