1. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – pierwsi męczennicy Polski, święci Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn; w środę – św. Albert Wielki; w czwartek –  MB Ostrobramska; w piątek – św. Elżbieta Węgierska; w sobotę – bł. Karolina Kózkówna.
  2. W poniedziałek ze względu na Kongregację Księży w Sanoku nie będzie Mszy Świętej w Roztokach Dolnych (intencja za śp. Marię Bończak od Danuty i Zbigniewa Pelc została przeniesiona na wtorek, 5 grudnia), a Msza Święta w Mchawie będzie o 17.30.
  3. We wtorek przypada Święto Patronalne NSP w Mchawie w dniu 209 rocznicy urodzin Patrona Szkoły – bł. Edmunda Bojanowskiego. W tym dniu szkoła będzie świętować swoją Uroczystość. W programie między innymi akademia z okazji Patrona szkoły i 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz spotkanie z Siostrami Służebniczkami. W tym dniu Dyrekcja       i Nauczyciele proszą, aby uczniowie przyszli do szkoły odświętnie ubrani.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 17.30, we wtorek, środę, czwartek i piątek o 17.00; w Roztokach Dolnych  –  we wtorek, czwartek i piątek o 16.00; w Cisowcu – w środę o 16.00 i w sobotę o 17.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Irena Osękowska, Elżbieta Bilanycz, Janina Ryznar; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Roberta Pietrów.

– poniedziałek o 17.30: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– wtorek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Kamili i Sylwestra Roś z rodziną

– środa o 17.00: + Maria, + Piotr Zięba

– czwartek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Marii i Jana Mycio

– piątek o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– niedziela o 8.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Ewy i Czesława Osękowskich

o 11.30: Za parafian

– wtorek o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Lidii i Artura Andrychowicz

– czwartek o 16.00: + Jan Kaczmar – intencja od Józefa Raczkowskiego z rodziną

– piątek o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Agnieszki i Witolda Hończuk

– niedziela o 10.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Krystyny i Władysława Raczkowskich

– środa o 16.00: + Jan Janusz w 1 rocznicę śmierci

– sobota o 17.00: + Anna Wronowska

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.