1. W poniedziałek ze względu na kongregację księży w Sanoku nie będzie Mszy Świętej. Intencję na ten dzień zamówioną za śp. Jana Zabawskiego odprawię prywatnie.
  2. We wtorek przypada święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w środę wspomnienie św. Leona Wielkiego, w piątek wspomnienie św. Jozafata, a w sobotę wspomnienie pierwszych męczenników Polski: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.
  3. W czwartek 103 Rocznica Odzyskania Niepodległości.     W tym dniu Uroczysta Msza Święta za Ojczyznę o 9.00. Proszę udekorować nasze domy flagami narodowymi.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – we wtorek, środę i piątek o 17.00; w czwartek o 9.00; w Roztokach Dolnych – w środę i piątek o 16.00; w Cisowcu we wtorek o 16.00 i w sobotę o 17.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Maria Barańska, Teresa Zabawska, Małgorzata Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Wojciecha Podsobińskiego.

– wtorek o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od rodziny Pelc i Józefy Skowrońskiej

– środa o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Łucji i Zenona Skowrońskich

– czwartek o 9.00: Za Ojczyznę

– piątek o 17.00: + Antoni Urban, + Aniela, + Władysław

– niedziela o 8.00: + Jan Zabawski – intencja od Elżbiety i Andrzeja Osękowskich

o 11.30: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

–  środa o 16.00: + Edward Karpiński – intencja od Beaty i Jerzego Wójcik z Tarnowa

– piątek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od nauczycieli i pracowników SP w Baligrodzie

– niedziela o 10.00: + Rozalia, + Stanisław Lewandowscy

– wtorek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od żony Marii

– sobota o 17.00: Za zmarłych wspomnianych w wypominkach

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.