1. Dzisiejsza składka mszalna przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów „EMAUS” w Korczynie.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego; we wtorek wspomnienie Ofiarowania NMP; w środę wspomnienie    św. Cecylii; w piątek wspomnienie 119 świętych męczenników wietnamskich, a w sobotę wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
  3. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po każdej Mszy Świętej zamiast kazania wystawienie Najświętszego Sakramentu      i odmówienie aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za tydzień również na sumie uroczyste wprowadzenie do kościoła parafialnego relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 17.00, we wtorek o 16.30, od środy do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych  –  w poniedziałek o 16.00, we wtorek o 15.30, w środę, czwartek i piątek o 16.00; w Cisowcu – w sobotę o 16.00.
  5. Kartki wypominkowe będą odczytywane z modlitwami za zmarłych jeszcze w tym tygodniu.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Irena Osękowska, Bożena Osękowska, Ewa Ukleja; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Kazimierza Raczkowskiego.

– poniedziałek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Anety i Piotra Zbozien

– wtorek o 16.30: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Ani i Darka Furtak z rodziną

– środa o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od wnuczka z Krosna

– czwartek o 17.00: + Antoni Osękowski – intencja od córki Renaty z mężem Leszkiem

– piątek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Elżbiety i Andrzeja Osękowskich

– niedziela o 8.00: + Rozalia, + Piotr Owsianik

o 11.30: + Katarzyna, + Piotr, + Ryszard Podgórscy

– poniedziałek o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Janiny i Wojciecha Podsobińskich

– wtorek o 15.30: + Jan Kaczmar – intencja od rodziny Skórka i Janas

– środa o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Rozalii Żurawskiej

– czwartek o 16.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od Anny i Zbigniewa Bończak

– piątek o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Eugenii i Józefa Bończak

– niedziela o 10.00: + Jan Kaczmar – intencja od Zofii i Władysława Giefert oraz od Haliny Łuczejko

– sobota o 16.00: Za parafian

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.