1.  Dzisiaj kończy się w Kościele Jubileuszowy Rok Święty Miłosierdzia. Był to szczególny czas łaski. Po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie Aktu przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Za wspólne odmówienie tego Aktu można zyskać odpust zupełny.
  2.  Dzisiejsza składka na tacę przeznaczona jest na pomoc dla Domu Księży Emerytów EMAUS w Korczynie.
  3. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu.
  4.  W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek – Ofiarowanie NMP, we wtorek – św. Cecylię, w piątek – św. Katarzynę Aleksandryjską.
  5.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: od poniedziałku do piątku o 16.00; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o 15.00 oraz w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 17.00.
  6.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Grzegorz Podgórski, Małgorzata Owsianik i Stanisław Owsianik; w Roztokach Dolnych – Dorota Żmuda.
  7.  Za ofiary na ogrzewanie kościoła dziękuję Państwu: Danuta Zięba, Antoni Kochan, Liliana i Sylwester Chorzępa, Krystyna i Piotr Wilczyńscy, Władysław Kochanowski, Bronisław Barański i Janina i Tadeusz Ryznar  oraz na relikwiarz Państwu: Krystyna i Piotr Wilczyńscy i Władysław Kochanowski. Bóg zapłać !
  8.  W tym tygodniu przypada:
    – w środę: 61 rocznica ślubu Zofii i Jana Zarzyckich
    oraz:
    – we wtorek: 27 rocznica śmierci śp. Władysława Skowrońskiego
    26 rocznica śmierci śp. Anastazji Raczkowskiej
    – w czwartek: 12 rocznica śmierci śp. Stanisława Zięby
    – w sobotę: 4 rocznica śmierci śp. Zofii Gawłowskiej
    – poniedziałek o 16.00: + Anna Osękowska – intencja od córki Małgorzaty
    Roztoki D. o 15.00: Za zmarłych
    – wtorek o 16.00: + Krystyna, + Władysław, + Jan Rachwał
    Roztoki D. o 15.00: + Maria Raczkowska – intencja od Katarzyny i Marka Poręba z Nowego Sącza
    – środa o 16.00: + Anna Siekaniec – intencja od brata Bronisława Urban z rodziną
    – czwartek o 16.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zofii Dybaś
    Roztoki D. o 15.00: + Władysława Galant – intencja od Doroty i Wiesława Gnap z Hoczwi
    – piątek o 16.00: + Katarzyna, + Józef Osękowscy
    Roztoki D. o 15.00: + Władysława Galant – intencja od Marii Jakubicz z córką Katarzyną
    – niedziela o 8.00: + Władysław Osękowski
    o 11.30: + Katarzyna, + Jan Osękowscy
    Roztoki D. o 10.00: + Władysława Galant – intencja od Doroty i Zenona Sydorczak
  10. Solenizantów i jubilatów tego tygodnia zapewniam o modlitwie,
    wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.