1. W czwartek przypada rocznica święceń biskupich Arcybiskupa Adama Szala, a w piątek dzień jego imienin. Pamiętajmy o nim    w naszych modlitwach.
  2. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. W tym dniu powstrzymajmy się od pokarmów mięsnych. Wieczerzę wigilijną rozpocznijmy od modlitwy – pamiętając również o zmarłych -, przeczytania fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Pańskim  i złożeniu sobie nawzajem życzeń. Niech nie braknie również śpiewu kolęd w naszych domach. Po wieczerzy wigilijnej zapraszam na Pasterkę: w Cisowcu o 21.00, w Roztokach Dolnych o 22.30, w Mchawie o 24.00.
  3. W sobotę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte w Mchawie o 8.00 i 11.30, w Roztokach Dolnych o 10.00. W tym dniu można zyskać odpust zupełny uczestnicząc przez radio albo telewizję w błogosławieństwie papieskim.
  4. W niedzielę Święto Świętej Rodziny. W tym dniu z racji wspomnienia św. Szczepana na każdej Mszy Świętej poświęcenie owsa.
  5. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych        z posługą sakramentalną będę odwiedzał w środę od 9.30.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i wtorek o 17.00, w środę o 9.00, w czwartek o 17.00, w piątek  o 9.00 i 24.00, w sobotę o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych –   w środę o 16.00, w piątek o 22.30, w sobotę i niedzielę o 10.00; w Cisowcu w czwartek o 16.00 i w piątek o 21.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątani i przygotowanie szopki oraz dekoracji świątecznej w środę  o 16.00 proszę Panie: w Mchawie – Angelina Skowrońska, Magdalena Skowrońska, Urszula Głowa, Helena Miller, Dorota Miller, Wioletta Antolak, Lucyna Kurek, Joanna Urban, Monika Mordarska; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar, Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Bończak.

– poniedziałek o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Rafała i Magdaleny Potok

– wtorek o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od Józefy i Bronisława Wołoszyn

– środa o 9.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Agaty i Adama Pomykała z rodziną

– czwartek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od Teresy i Józefa Zabawskich

– piątek o 9.00: + Ewa, + Antoni Wołoszyn

o 24.00: 1. Za parafian

2. Za wszystkich, którzy pracowali przy założeniu centralnego ogrzewania w kościele i przy doprowadzeniu wody z plebanii do kościoła

– sobota o 8.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Pawła Potok z rodziną z USA

o 11.30: 1. + Jan Zabawski – intencja od Teresy i Józefa Zabawskich

2. + Edward Karpiński – intencja od Małgorzaty i Czesława Gawłowskich

– niedziela o 8.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Czesławy Potok

o 11.30: + Stanisław Zięba – intencja od S. Marii Zięba

– środa o 16.00: + Edward Karpiński – intencja od Izabeli, Rafała i Piotrusia Wronowskich z Rybnego

– piątek o 22.30: + Tekla, + Marian Kita

– sobota o 10.00: + Antoni Bończak w 7 rocznicę śmierci

– niedziela o 10.00: + Władysława Galant, + Zofia, + Mieczysław Dereń

– czwartek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Pawła, Pauliny i Szymona Potoczny

– piątek o 21.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Agnieszki i Piotra Józefczyk

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.