1. Jutro rocznica święceń biskupich abpa Adama Szala, a we wtorek – dzień jego imienin. Polecajmy go w naszych modlitwach.
  2. We wtorek Wigilia Narodzenia Pańskiego. Wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Zapalmy świecę, odczytajmy fragment Ewangelii (Łk2,1-14) o narodzeniu Pana Jezusa, pomódlmy się. W modlitwie nie zapomnijmy o zmarłych. Podzielmy się opłatkiem, złóżmy sobie życzenia i spożyjmy wieczerzę. Niech nie braknie także śpiewanych kolęd. Pasterka w Cisowcu o 21.00, w Roztokach Dolnych o 22.30, w Mchawie   o północy.
  3. W środę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte          w Mchawie o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych o 10.00. W tym dniu można zyskać odpust zupełny za uczestnictwo przez radio albo telewizję w błogosławieństwie papieskim. Składka               z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia.
  4. W czwartek Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. W tym dniu błogosławieństwo owsa. Składka z tego dnia przeznaczona jest na dom księży emerytów EMAUS                   w Korczynie i na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  5. W piątek Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Na Mszy Świętej o 16.00 w Mchawie błogosławieństwo wina. Mimo Oktawy Narodzenia Pańskiego w tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę od godziny 10.00 będę odwiedzał mieszkańców Kielczawy, począwszy od Państwa Lubińskich.
  7. W niedzielę Święto Świętej Rodziny.
  8. Jutro od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych z posługą sakramentalną.
  9. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek         o 16.00, we wtorek o 9.00 i o północy, w środę i czwartek o 8.00 i 11.30, w piątek o 16.00;  w Roztokach Dolnych – we wtorek      o 22.30, w środę i czwartek o 10.00; w Cisowcu  –  we wtorek      o 21.00 i w sobotę o 17.00 z nabożeństwem do św. Jana z Dukli    i ucałowaniem relikwii.
  10. Rocznice śmierci:

– we wtorek: 5 – śp. Antoniego Bończaka

– w piątek: 2 – śp. Katarzyny Pietrów

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła       w piątek lub sobotę proszę Panie: w Mchawie – Kazimiera Kochan, Agnieszka Owsianik, Henryka Wołoszyn;                    w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak.           O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Raczkowskiego.

– poniedziałek o 16.00: + Stefan, + Ludwika, + Jan Drzał

– wtorek o 9.00: + Ewa Wołoszyn

o 24.00: Za parafian

–  środa o 8.00: + Zofia, + Stanisław Dybaś

o 11.30: + Maria, + Marian, + Janusz Barańscy

– czwartek o 8.00: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą

o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

o 11.30: + Katarzyna Pietrów w 2 rocznicę śmierci

+ Tekla, + Michał Kaczmar

– piątek o 16.00: + Mikołaj Diaczek

– niedziela o 8.00: O Boże błogosławieństwo dla Anny

i Zdzisława Herbetko z okazji 29 rocznicy ślubu

o 11.30: + Piotr Stemberski

– wtorek o 22.30: + Zofia, + Michał Galant

– środa o 10.00: + Antoni Bończak w 5 rocznicę śmierci

– czwartek o 10.00: + Władysława Galant

+ Zofia, + Mieczysław Dereń

– niedziela o 10.00: + Maria, + Michał Raczkowscy

– wtorek o 21.00: W intencji mieszkańców Cisowca

– sobota o 17.00: Za parafian

13. Wszystkim życzę miłej niedzieli, błogosławionych świąt.