1. Dzisiaj rocznica święceń biskupich ks. abpa Adama Szala, a jutro dzień jego imienin. Polecajmy go Bogu w naszych modlitwach.
  2. Jutro Wigilia Narodzenia Pańskiego. Wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Niech nie zabraknie podczas niej modlitwy i śpiewu kolęd. Pasterka w Cisowcu o 21.00, w Roztokach Dolnych o 22.30, w Mchawie o północy.
  3. We wtorek Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte jak w niedzielę. We wtorek można zyskać odpust zupełny za uczestnictwo przez radio i telewizję w błogosławieństwie papieskim Urbi et Orbi.
  4. W środę święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte jak w niedzielę. W tym dniu na każdej Mszy Świętej błogosławieństwo owsa.
  5. W czwartek święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. W tym dniu błogosławieństwo wina na Mszy Świętej wieczornej.
  6. W piątek od g. 10.00 z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców Kielczawy. Plan „Kolędy” jest umieszczony w gablocie kościoła i na stronie internetowej parafii.
  7. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny.
  8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Sylwia Dwojak z Cisowca i Paweł Andrzej Czernik z Krzeszowic– zapowiedź II.
  9. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła, które złożyli Państwo: Irena Kliszcz, Helena i Tadeusz Miller, Irena i Marek Osękowscy, Henryka i Wiesław Karnas, Lucyna i Zbigniew Podgórscy, Maria i Bronisław Barańscy, Grażyna i Antoni Zięba, Remigiusz Zięba, Kamila i Radosław Gawłowscy, Teresa i Jan Osękowscy, Maria Owsianik, Monika i Leszek Zaremba, Ewa i Czesław Osękowscy, Janina Kochanowska, Stanisława Osękowska.
  10. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 8.00 i o północy, we wtorek i środę o 8.00 i 11.30, w czwartek i piątek o 17.00, w sobotę o 14.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 22.30, we wtorek i środę o 10.00;              w Cisowcu – w poniedziałek o 21.00 i w sobotę o 17.00 z nabożeństwem do św. Jana z Dukli          i ucałowaniem relikwii.
  11. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 4 – śp. Antoniego Bończak

w czwartek: 1 – śp. Katarzyny Pietrów

w niedzielę: 20 – śp. Tekli Prach

7 – śp. Janiny Jarema

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Angelika Skowrońska, Magdalena Skowrońska, Urszula Głowa; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Dariusza Sawkę.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 8.00: + Jadwiga Karpińska

o 24.00: Za parafian

– wtorek o 8.00: + Zofia, + Stanisław Dybaś

o 11.30: + Władysław Owsianik – intencja od córki Zofii z rodziną

– środa o 8.00: + Anna Górka, + Danuta Więcławek

o 11.30: + Franciszka, + Tomasz Mycio

– czwartek o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla Anny i Zdzisława Herbetko oraz ich dzieci z okazji

rocznicy ślubu

– piątek o 17.00: + Jadwiga, + Władysław Zaremba

– sobota o 14.00: W intencji nowożeńców Sylwii i Pawła

– niedziela o 8.00: + Józef Kopczyński, + Czesława Hańczuk