1. Dziś Wigilia Bożego Narodzenia. Wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Pamiętajmy o modlitwie (także za zmarłych),  o dzieleniu się opłatkiem i o śpiewie kolęd. Zapraszam na Pasterkę: w Cisowcu o 21.00, w Roztokach Dolnych o 22.30 i w Mchawie o północy.
  2. Jutro Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze święte jak    w niedzielę. Jutro też można zyskać odpust zupełny za uczestnictwo przez radio albo telewizję w błogosławieństwie papieża Urbi et Orbi.
  3. We wtorek święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte jak w niedzielę. Na każdej Mszy świętej błogosławieństwo owsa.
  4. W środę święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Na Mszy świętej w Cisowcu i Mchawie błogosławieństwo wina.
  5. W czwartek święto Świętych Młodzianków.
  6. W przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny i zakończenie Roku Pańskiego 2023. Nabożeństwo dziękczynne za miniony rok w Mchawie po sumie, w Roztokach Dolnych po Mszy świętej o 9.30 i w Cisowcu o 15.00. W Cisowcu po nabożeństwie Msza święta noworoczna.
  7. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców  w Roztokach Dolnych: w czwartek – od Państwa Doroty i Józefa Dereń do Państwa Danuty i Zbigniewa Pelc, w piątek – od Państwa Zofii i Ryszarda Syma do Państwa Iwony i Wiesława Bończak;      w Kielczawie: w sobotę – od Pana Krzysztofa Lubińskiego do Państwa Anny i Zbigniewa Bończak. Początek „Kolędy” o 10.00.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i wtorek o 8.00 i 11.30, w środę o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i wtorek o 10.00 oraz w czwartek i piątek o 9.30, w przyszłą niedzielę też o 9.30; w Cisowcu w środę o 16.00 i w sobotę Msza święta niedzielna o 16.00 oraz w niedzielę o 15.00 Msza święta noworoczna.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła oraz przygotowanie szopki     i dekoracji świątecznej wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Pani Stanisławie Zawilińskiej dziękuję za prowadzenie śpiewu „Godzinek” przez cały Adwent. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Krystyna Wilczyńska, Martyna Bujnowicz, Małgorzata Urban; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Artura Kaczmar.

– poniedziałek o 8.00: + Zofia, + Piotr Stemberscy

o 11.30: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Lucyny i Stanisława Dziubińskich

– wtorek o 8.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Czesławy i Jana Baryła

o 11.30: + Antoni Osękowski – intencja od żony Anieli

– środa o 17.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wioletty i Piotra Karkoszka w 20 rocznicę ślubu

– niedziela o 8.00: Za parafian

o 11.30: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Magdaleny i Rafała Baryła

– poniedziałek o 10.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Czesławy i Bronisława Bończak

– wtorek o 10.00: + Władysława Galant, + Zofia, + Mieczysław Dereń

– czwartek o 9.30: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Marii i Marka Toczek

– piątek o 9.30: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Bożeny i Zygmunta Stemberskich

– niedziela o 9.30: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Pracowników Ośrodka Zdrowia i Apteki w Baligrodzie

– środa o 16.00: + Anna Wronowska

– sobota o 16.00: + Jadwiga, + Edward Karpińscy

– niedziela o 15.00: + Janina, + Józef Jarema

11. Już dziś razem z księdzem Piotrem składamy życzenia. Chrystus nam się narodził! Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom radości, pokoju i miłości w te Święta. Niech Nowonarodzony Bóg-Człowiek zamieszka w Waszych sercach, w Waszych rodzinach i wśród osób Wam bliskich! Wesołych Świąt!