1. Bardzo dziękuję za przygotowanie dekoracji w kościołach na peregrynację Obrazu NSPJ, za udekorowanie dróg i domów, za czuwanie modlitewne przy obrazie. Dziękuję Panom z OSP za asystę przy obrazie, za ofiary złożone na pokrycie kosztów związanych z peregrynacją, za dary stołu. Dziękuję Panom Kościelnym, Panu Organiście, ministrantom, Rodzicom bierzmowanych.
  2. Dziś  w Niedzielę Dobrego Pasterza i rozpoczynającą Tydzień Modlitw o powołania rozpocznie się peregrynacja Obrazu NSPJ      i relikwii bł. Rodziny Ulmów po domach naszej parafii.  W Roztokach Dolnych będzie ona trwała od 21 kwietnia do  14 maja, w Kielczawie od 14 maja do 23 maja, na „Mchawce” od 23 maja do 22 czerwca, w Cisowcu od 22 czerwca do 8 lipca i w Mchawie od 8 lipca do 14 października. Plan tej peregrynacji znajduje się w gablocie kościoła i na stronie internetowej parafii.
  3. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski. W czwartek święto św. Marka, Ewangelisty.
  4. Ze względu na trwającą peregrynację Obrazu NSPJ Msze święte w tym tygodniu będą w innym porządku. W Mchawie: w piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych w piątek o 17.00; w Cisowcu w sobotę o 18.00.
  5. We wtorek i w czwartek o 15.30 będzie próba dla dzieci z klasy III  i IV przed Uroczystością I Komunii Świętej i Rocznicy I Komunii Świętej.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Rodzice dzieci z kl. III i IV; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar Katarzyna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Roberta Pietrów.

poniedziałek o 18.00 w Jankowcach: + Lucyna Borowy – intencja od wujka Henryka Milczanowskiego

– wtorek o 18.00 w Lesku: + Jan Kaczmar – intencja od SP w Baligrodzie  i Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych

– środa o 18.00 w Bezmiechowej: + Antoni Osękowski – intencja od szwagra Stanisława Osękowskiego

– piątek o 18.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Heleny i Ryszarda Osękowskich

– niedziela o 8.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Władysława Stala z rodziną

o 11.30: O zdrowie i Boże błogosławieństwa dla Magdaleny i Waldemara Stach oraz ich dzieci z okazji 21 rocznicy ślubu

– piątek o 17.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Stanisławy i Stefana Kaczmar

– niedziela o 10.00: + Jan Kaczmar – intencja od Anny i Ryszarda Kaczmar

– sobota o 18.00: Za parafian

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.