1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. Jutro rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które w Mchawie w dni powszednie będą po Mszy Świętej, a w niedzielę po sumie. W Roztokach Dolnych w niedziele i w dni powszednie po Mszy Świętej. W Cisowcu w dni powszednie i w soboty przed Mszą Świętą.
  3. We wtorek przypada rocznica święceń biskupich bpa Krzysztofa Chudzio, który w tym roku udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży z VIII klasy.
  4. We wtorek w naszej parafii Dzień OSP w Mchawie. Msza Święta w ich intencji i ich rodzin o g. 17.00.
  5. W środę Uroczystość NMP Królowej Polski i Święto Konstytucji 3-go Maja. Msze Święte jak w niedzielę. Udekorujmy w tym dniu nasze domy flagami narodowymi.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od g. 9.30. W piątek też przypada Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej                   w Przemyślu.
  7. W piątek również spowiedź dla dzieci z klasy III i IV oraz ich najbliższych przed I Komunią Świętą i rocznicą I Komunii Św. od g. 15.00 do g. 16.00.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych ze względu na I Komunię Świętą będzie w środę w Uroczystość NMP Królowej Polski.
  9. W sobotę nabożeństwo do św. Jana Pawła II o godzinie 18.00.
  10. W przyszłą niedzielę Uroczystość I Komunii Świętej,  do której przystąpi troje dzieci z naszej parafii i Uroczystość rocznicy             I Komunii Świętej, którą będzie świętować siedmioro dzieci na Mszy Świętej o 11.30.
  11. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 18.00, we wtorek o 17.00, w środę o 8.00 i 11.30, w czwartek, piątek i sobotę o 18.00; w Roztokach Dolnych –   w poniedziałek o 17.00, w środę o 10.00, w czwartek o 17.00 i piątek o 16.45; w Cisowcu – we wtorek  o 16.00 i w sobotę o 17.00.
  12. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – rodziców dzieci z klasy III i IV; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Dereń.

– poniedziałek o 18.00: + Zofia, + Michał Osękowscy, + Katarzyna Podgórska, + Aniela Gawłowska

– wtorek o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla Panów z OSP w Mchawie i ich rodzin

– środa o 8.00: + Zofia Stemberska – intencja od Elżbiety i Józefa Pelc

o 11.30: Za parafian

– czwartek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Czesława Zabawskiego z rodziną (z 10 maja)

– piątek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Elżbiety i Józefa Pelc

– sobota o 18.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: Za parafian

o 11.30: W intencji dzieci z klas III i IV

– poniedziałek o 17.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od Marii i Edwarda Pelc

– środa o 10.00: + Bolesław Kaczmar

– czwartek o 17.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od córki Stanisławy z rodziną (z 10 Maja)

– piątek o 16.45: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od Krystyny i Ryszarda Opar

– niedziela o 10.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od Bronisławy i Bronisława Choma z rodziną

– wtorek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od Pawła Pawłowskiego

– sobota o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od Agnieszki i Marcina Szeliga

14. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.