1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie, Zakonne i Misyjne.
  2. W dniu dzisiejszym swoje imieniny obchodzi ks. bp Stanisław Jamrozek.
  3. Ze względu na niedzielę wielkanocną, Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski – została przeniesiona w liturgii na dzień jutrzejszy.
  4. W piątek wspomnienie NMP Fatimskiej, a w sobotę święto św. Macieja Apostoła.
  5. W środę, 11 maja jadę na pielgrzymkę z dziećmi do Kalwarii Pacławskiej i Przemyśla. W tym dniu nie będzie Mszy Św.  i nabożeństwa majowego.
  6. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych w niedziele po sumie, a w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek i piątek o 17.00; w Cisowcu – w poniedziałek i czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 19.15.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Zofia Siekaniec, Eugenia Bończak, Małgorzata Kaczmar; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Franciszka Łuczejko.

– poniedziałek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Czesławy i Jana Baryła

– wtorek o 18.00: + Tadeusz Potoczny  – intencja od pracowników Biura Powiatowego ARiMR w Lesku

– czwartek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Jadwigi i Mariana Gawłowskich

– piątek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– niedziela o 8.00: + Antoni Kochan – intencja od Róży św. Michała Archanioła

o 11.30: + Zofia Mazurkiewicz

– wtorek o 17.00: + Michał Kaczmar – intencja od żony Anny

– piątek o 17.00: + Henryk Burczak – intencja od córki Małgorzaty z mężem

– niedziela o 10.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława Marczyk z okazji 60 Urodzin

– poniedziałek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Roberta Jaremy z rodziną

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od mieszkańców Cisowca

– sobota o 19.15: + Tadeusz Potoczny – intencja od mieszkańców Cisowca

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.