1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Mchawie – w piątek o 17.30;     w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00; w Cisowcu w czwartek o 16.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w Mchawie w niedzielę po sumie, w Roztokach Dolnych po Mszy Świętej o 10.00, w Cisowcu w sobotę przed Mszą Świętą. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.
  2. Jutro (przeniesiona z niedzieli) Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, dzień szczególnej modlitwy za ojców. Jest to też dzień imienin abpa seniora Józefa Michalika. Odpust w Nowosiółkach – suma o 11.00.
  3. W piątek przypada Narodowy Dzień Życia, a w sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  4. W przyszłą niedzielę Msze Święte według nowego czasu.
  5. Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Miłosz Manowski ze Szczawnicy i Edyta Dereń z Roztok Dolnych         – zapowiedź I.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 17.00, w piątek o 17.30; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, środę i piątek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek      i czwartek o 16.00, w sobotę o 17.00.
  7. Pod chórem znajduje się skrzynka, do której możemy składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Helena Miller, Dorota Miller, Wioleta Antolak; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Kaczmara.

– poniedziałek o 17.00: + Zofia Stemberska – intencja od córki Bożeny z mężem

– wtorek o 17.00: + Zofia Stemberska – intencja od syna Zygmunta z rodziną

– środa o 17.00: + Zofia Stemberska – intencja od wnuczki Kamili z rodziną

– czwartek o 17.00: + Jerzy Presz – intencja od siostry Grażyny

– piątek o 17.30: + Zofia Stemberska – intencja od wnuczki Edyty z rodziną

– niedziela o 8.00: + Lidios Dijojenis

o 11.30: + Stanisław Osękowski w 24 rocznicę śmierci

– poniedziałek o 16.00: + Anna Syma – intencja od Stanisławy i Stefana Kaczmar

– środa o 16.00: + Anna Syma – intencja od wnuka Mateusza

– piątek o 16.00: + Michał, + Anna Peczinka – intencja od Marii i Edwarda Pelc

– niedziela o 10.00: + Rozalia, + Michał, + Kazimierz Kaczmar

– wtorek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od Mieczysławy Janusz

– czwartek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od Beaty i Grzegorza Tyrpak

– sobota o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od Alfreda z rodziną

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.