1. Dziś Gorzkie Żale po sumie; Droga Krzyżowa w piątek              w  Roztokach Dolnych o 16.00, w Mchawie o 17.30, w Cisowcu w czwartek o 17.00.
  2. Nadal codziennie od rana do wieczora będą otwarte kościoły     w Mchawie i Roztokach Dolnych. Przychodźmy na rozmowę     z Bogiem prosząc Go o ustanie pandemii. Módlmy się też w tej intencji całymi rodzinami w domach. Przeżywajcie nabożeństwa wielkopostne w łączności z mediami.
  3. W tym roku nie będzie organizowanych spowiedzi przedświątecznych w parafiach. Ja codziennie będę                     w konfesjonale przed każdą Mszą Świętą. Proszę jakoś rozłożyć spowiedź, żeby wszyscy nie odwlekali jej na ostatnie dni przed świętami.
  4. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. W czwartek wspomnienie Świętego Dobrego Łotra – patrona naszej archidiecezji.
  5. Pod chórem znajduje się skrzynka, do której bardzo proszę składać dowolne ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  6. Są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek i środę o 17.00, oraz w piątek o 17.30; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00;  w Cisowcu – w czwartek i w sobotę o 17.00.
  8. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 26 – śp. Łukasza i Janusza Syma

– we wtorek: 23 – śp. Władysława Pelca

– w piątek: 29 – śp. Jana Galanta

– w sobotę: 31 – śp. Anny Żmuda

1 – śp. Czesławy Mielnik

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Edyta Kawałek, Justyna Kawałek, Bernadeta Pelc; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Wichryka.
  • Intencje mszalne:

Mchawa:

– poniedziałek o 17.00: + Piotr Podgórski

– intencja od córki Stanisławy z rodziną

– wtorek o 17.00: + Piotr Podgórski

– intencja od córki Stanisławy z rodziną

– środa o 17.00: + Józefa, + Józef Mazurkiewicz

– piątek o 17.30: + Artur Mycio, + Ryszard Moczyński

– intencja od Państwa Kilareckich

– niedziela o 8.00: + Czesława Mielnik w 1 rocznicę śmierci

o 11.30: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla

rodziny Zaremba

Roztoki Dolne:

— piątek o 16.00:

– niedziela o 10.00: + Maria, + Michał Choma

Cisowiec:

– czwartek o 17.00: O ustanie pandemii

– sobota o 17.00: Za parafian

1.  Wszystkim życzę zdrowia i opieki Bożej Opatrzności.