1. We wtorek wspomnienie bł. Bronisława Markiewicza, w środę     św. Jana Bosko, w sobotę św. Błażeja.
  2. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej i poświęcenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego, w którym modlimy się w intencji zakonników i zakonnic oraz o powołania zakonne. W tym dniu Msze Święte     w Mchawie o 9.00 i 17.00, a w Roztokach Dolnych o 10.30. Z racji tego święta nie będzie odwiedzin chorych w tym miesiącu w domach. Msza Święta z Ofiarowania Pańskiego i poświęcenie gromnic w Cisowcu w czwartek o 16.00.
  3. W sobotę nabożeństwo do św. Jana Pawła II w kościele parafialnym o 17.00. W sobotę też z racji wspomnienia św. Błażeja w Mchawie i w Cisowcu błogosławieństwo jabłek.
  4. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  5. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców Cisowca: we wtorek od 10.30 – pozostałe domy, które miałem odwiedzić 13 stycznia. Mieszkańcom Mchawy bardzo dziękuję za serdeczne i miłe przyjęcie mnie po „Kolędzie”, za gościnność oraz za ofiary i dary żywnościowe, jakie dostałem na wynos do domu. Wszystkim za wszystko: składam Bóg zapłać!
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i w środę o 17.00, w piątek o 9.00 i 17.00 oraz w sobotę o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i środę o 16.00 oraz  w piątek o 10.30; w Cisowcu we wtorek o 10.00, w czwartek i sobotę o 16.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła         i rozebranie szopki oraz dekoracji świątecznej w sobotę proszę Panie: w Mchawie – Żaneta Bober, Ewa Mołczan, Halina Mazurkiewicz, Monika Janas, Joanna Mordarska, Grażyna Zięba; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Kaczmar.

– poniedziałek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od nauczycieli i pracowników NSP w Mchawie

– środa o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od swatów Nawracaj z rodziną

– piątek o 9.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Bogusławy i Ryszarda Mycio

o 17.00: + Anna Woźna – intencja od Doroty i Piotra Jurek