1. Dzieci z naszej szkoły podstawowej tydzień temu na XVI Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Wołkowyi zajęły I miejsce w kategorii „Starsza schola”. Gratulujemy im i pani Katarzynie Gawłowskiej, która przygotowała dzieci.
  2. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu poświęcenie gromnic. Msze Święte: w Mchawie o 17.00, w Roztokach Dolnych o 16.00. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego.
  3. Chorych z posługą sakramentalną z racji pierwszego piątku kapłan odwiedzi w sobotę w godzinach przedpołudniowych.
  4. W sobotę kolejne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Zapraszam na nabożeństwo do kościoła parafialnego na godz. 18.00. Zachęcam też do pisania próśb i podziękowań na karteczkach. W sobotę też z racji wspomnienia św. Błażeja pobłogosławione będą jabłka.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w piątek o 17.00, w sobotę o 18.00 oraz w przyszłą niedzielę o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00 i w niedzielę o 10.00;             w Cisowcu w sobotę o 17.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła   w tym tygodniu oraz o rozebranie szopki w sobotę proszę: w Mchawie – Henryka Karnas, Bożena Pelc, Michalina Korab, Joanna Podgórska, Iwona Owsianik, Małgorzata Owsianik; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Elżbieta Lubińska, Dorota Dereń. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Symę.
  8. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

– we wtorek: 25 – Anny i Stanisława Janusz

oraz rocznice śmierci:

– we wtorek: 6 – śp. Zofii Galant

4 – śp. Jadwigi Karpińskiej

– w czwartek: 29 – śp. Anny Romaniszyn

– piątek o 17.00: + Katarzyna, + Józef Osękowscy

– sobota o 18.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: + Zofia Dybaś – intencja od Czesławy i Józefa Mamrot

o 11.30: O Boże błogosławieństwo dla pewnej rodziny

– piątek o 16.00: +Katarzyna, + Jan Kwiatanowscy

– niedziela o 10.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od rodziny Syma

– sobota o 17.00: Za parafian

1. Dzięki łasce Bożej mogliśmy uczestniczyć w Najświętszej Ofierze. Niech będzie ona dla nas umocnieniem za sprawą słowa Bożego oraz Ciała Chrystusa, które przyjęliśmy do naszych serc.