1. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w tym dniu za wszystkich zakonników i zakonnice. Składka z tego dnia na zakony kontemplacyjne. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Msze Święte w Mchawie o 9.00 i 17.00, w Roztokach Dolnych o 15.45.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od 9.30. W piątek też z racji wspomnienia św. Błażeja błogosławieństwo jabłek.
  3. W sobotę o 17.00 nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i błogosławieństwo chleba, wody i soli z racji wspomnienia           św. Agaty.
  5. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Bardzo dziękuję wszystkim za życzliwe przyjęcie i gościnność oraz za złożone ofiary i dary żywnościowe, które od Was otrzymałem. Bóg zapłać!
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i wtorek o 17.00, w czwartek o 9.00 i 17.00, w piątek i sobotę o 17.00; w Roztokach Dolnych – w czwartek o 15.45 i w piątek   o 16.00; w Cisowcu – w środę i sobotę o 16.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła oraz rozebranie szopki i choinek w piątek proszę Panie:   w Mchawie – Henryka Worona, Magdalena Stach, Czesława Mamrot, Anna Herbetko, Maria Barańska, Teresa Zabawska; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz, Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Grzegorza Choma.

– poniedziałek o 17.00: Za zmarłych moich Rodziców w 9 rocznicę śmierci Mamy

– wtorek o 17.00: + Mikołaj Pietrów – intencja od Marii i Józefa Pietrów

– czwartek o 9.00: + Wanda Mycio – intencja od Henryki i Czesława Mycio z rodziną

o 17.00: + Anna Wronowska – intencja od Heleny i Ryszarda Osękowskich